Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash LT+ 3.0 pre FAT a SLIM bol VYDANY! Ako sa patchuju hry pre 14699 DB ?


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jasně palím na verbatimky MMk-003 nevim kde je problem když to ostatnim jede jen me ne... kamoš ma stejny flash dash vše nevim už...

Jestli i to, co vypálíš ty, tak tobě nejede a kamarádovi jo, tak je chyba u tebe v xboxu. Nejspíš výměna laseru pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Jsem s toho jelen mám LT3 stáhl jsem NHL12 projel abx na fix3 a hra jede zkusil jsem NFS pursuit vím že je ap25 projel jsem ji abx ten doplnil topo data já jsem doplnil ssv2 a je vše zelené .Spustím hru a xbox píše unsupported disk co s tím moc dík za odpověď.Dash mám 13604.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NFS je XGD3 hra, máš vypalovačku iHAS s burner max? Pokud jo, vypaluješ na Verbatim? Pokud jo, zkusil jsi projet hru v KProbe2, aby jsi zjistil, jak dobře je vypálená? Nic jsi v podstatě nenapsal, od čeho se odpíchnout.http://www.ixtreme.net/open-forum/17835-how-i-burn-check-xgd3-using-imgburn-2-5-6-0-kprobe-2-a.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj je to XGD2 ap25 hra je to need for speed hot pursuit vždy mi šla před flashem na LT3 ale jak píšu mám LT3 dash 13604 projetá posledním abx a píše unsupported disk páliím jen na Verbatim jestli to nemůže být třeba tím dashem jestli abx nedodává topo data třeba pro dash 14699 a ten nemůžu nikde najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu