Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash-Flag, LT 3.0


varan117

Otázka

Zdravim. Už je to nějaká doba co se mi ukázala hláška, že tento disk není podporován... Zjistil jsem, že to znamená flag a i jsem si to ověřil na Xvalu:cry:.

Chtěl jsem se zeptat, jestli je ještě nějaká možnost návratu na Live?(Odflagování konzole):?: A jestli nějak můžu nahrát do xka novej update, bez toho aby mě zabanoval a smazal flash...

Předem díky ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Když dostaneš ban, tak se ti nesmaže flash.

Pokud jsi byl online, tak už s tím opravdu nic neuděláš, ale jestli ti xval ukazuje "jen" AP2.5 challenge failed, tak se nemusíš ještě ničeho bát. Ukázalo se, že tento flag mají i někteří majitelé originálních her a není vůbec jisté, jestli podle toho bude microsoft banovat. Pravděpodobně nebude, nebo nebude vycházet jen z toho.

Na live momentálně samozřejmě můžeš chodit, připojíš se normálně a můžeš hrát multiplayer až do doby, než dostaneš popřípadě ten ban. Ale samozřejmě, pokud jsi teda ještě nebyl na live, tak jde jakýmsi takýmsi způsobem flag odstranit, ale v tomhle zkušenosti já nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu