Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s QPSP radio


D@rk3lf

Otázka

Zdar potřebuju nutně poradit,hodil jsem si do psp(fw 3.40 OE-A) program na to radio,ale kdyz si vyberu stanici kterou chci a potvrdim to tak mi to napise

Error: Socketread() : Connection reset by peer!

Prosím poradte nutne to potrebuju.pokud nekdo pomuze poslu vsechny points co mam :? :? :? :? :cry: :cry: :cry: :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdar potřebuju nutně poradit,hodil jsem si do psp(fw 3.40 OE-A) program na to radio,ale kdyz si vyberu stanici kterou chci a potvrdim to tak mi to napise
Error: Socketread() : Connection reset by peer!

Prosím poradte nutne to potrebuju.pokud nekdo pomuze poslu vsechny points co mam :? :? :? :? :cry: :cry: :cry: :cry:

hele to neres......tohle dela u vsech stanic.......snad krom par.....me to dela taky:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kua to je blby nasel sem si na itunes narezovou stanici kterou ted furt posloucham a chtel jsem ji poslouchat i na psp no skoda no :-( kdyby jste nekdo nahodou vedeli co s tim reknete....

no me taky nejde.......asi je to nakej blbej program......mozna to nekomu de...tak snad sem napise:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu