Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox Obraz


jamail

Otázka

Zdravím, koupil jsem si novou televizi ... Full HD samsung , menší než jsem měl .. 24'' a když jsem k ní připojil před HDMI xbox.. tak obraz je hnusný.. ne že by byl nějak extrémě hnusný ale rozhodně horší než u té větší.. když jsem zapnul Battlefield 3 tak to šlo dost poznat přitom jsem žádné ndastavení neměnil.post-37393-14687158820679_thumb.jpg přikládám dva obrázky .. myslím ale že nanich to nejde moc vidět. prosím o radu, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No ale ked ti TV signalizuje, ze zo zdroja je signal 720p, alebo 1080p (podla toho co mas nastavene v konzole), tak s rozlisenim nic nie je. Tam je moznost nastavenia ostrosti, podsvietenia atd., nemam manual (mozno sa k nemu dopracujem cez net). Ten 46" mal CCFL podsvietenie. Jednoducho parametre obrazu sa musia ponastavovat pre potreby tvojich oci, ked ti nieco nesedi.

P.S.: a to si z akej vzdialenosti pozeral na 46", ked pises, ze z tej istej teraz pozeras na 22"? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu