Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox z Ameriky a co ted?


Kostkac

Recommended Posts

Ahoj vsichni,

pred casel jsem dovezl z Ameriky Xbox 360 Slim Ultra nebo tak neco s Hard diskem a Kinectem, bylo k tomu asi 5 her predevsim pro Kinect, ted jsem pod stromecek dostal Forzu 4, kterou jsem si hrozne pral si zahrat, ale nejde mi protoze je PAL a ja mam NTSC Konzoli. Co mi muzete navrhnout? Mam kupovat NTSC hry na ebay nebo to flashnout, nebo to rovnou prodat?

Nejvice jsem zvedavej na variantu kdy budu moci co nejdrive zprovoznit Forzu 4 :D

Diky, Vojta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RGH je možnost, pokud chceš pirátit. Pokud ne, jsi docela omezený v možnostech. Buď si kupovat jen RF hry ( a tedy před koupí konzultovat net), kupovat si hry z Ameriky (což se může prodražit na poštovném), nebo si koupit PAL konzoli.

Flash ti nepomůže, zde se pořád kontroluje region.

Osobně bych asi koupil PAL konzoli a tuto NTSC prodal na eBayi, pokud můžeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsichni,

pred casel jsem dovezl z Ameriky Xbox 360 Slim Ultra nebo tak neco s Hard diskem a Kinectem, bylo k tomu asi 5 her predevsim pro Kinect, ted jsem pod stromecek dostal Forzu 4, kterou jsem si hrozne pral si zahrat, ale nejde mi protoze je PAL a ja mam NTSC Konzoli. Co mi muzete navrhnout? Mam kupovat NTSC hry na ebay nebo to flashnout, nebo to rovnou prodat?

Nejvice jsem zvedavej na variantu kdy budu moci co nejdrive zprovoznit Forzu 4 :D

Diky, Vojta

Nechej si udelat RGH (Reset Glitch Hack), potom muzes hrat hry ze vsech regionu. ;) Lidi co to tu delaji je dost. Samozrejme za predpokladu ze chces piratit. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No z toho, co je napsáno, usuzuji, že Kostkač piratit nechce, pokud koupil originalni Forzu.

Pokud udelas flash, budes muset stale řešit, jak hry zprovoznit, scena kolem toho se stale meni a bude tě to stát hodně času navíc, zase bys ale ušetřil za originálky. Musel bys pak stahovat a vypalovat RF hry nebo NTSC hry.

Další možnost, RGH ti zase zcela uzavře cestu k Xbox Live a tady možnosti hrát online a využívat dalších výhod. Na druhou stranu je to na pirátění vůbec nejlepší řešení v současné době.

Kupování her z Ameriky také nemusí být úplně jednoduché, protože z Amazonu např. vůbec hry neposílají a bude to tak hádám u všech obchodníků a e-shopů (právě kvůli jinému regionu). E-bay je samozřejmě také alternativa, ale zase je to vlastně bazar, nákup od lidí.

Mně osobně se jeví jako nejlepší zkusit ten Xbox vyměnit s někým, kdo má v plánu si udělat RGH, jemu je jedno, zda to je PAL nebo NTSC konzole, zvlášť, pokdu třeba bude mít Corona desku, vymění to rád a ty budeš mít nejnovější revizi Xka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co znamena to RGH? Diky jsem v tomto uplna lama, a jak to udelam?

Poměrně masivní zásah do konzole, který umožňuje spouštět nepodepsané kódy, tj. hry bez rozdílu regionu, všechny arcade hry i DLC a plno homebrew aplikací, a to rovnou z harddsiku bez nutnosti vypalování DVD. Ztrácí se tím záruka na konzoli a není možné se připojovat na Xbox Live. Zásah je poměrně složitý, ale ne neproveditlený i pro laika s trochou zkušeností. Vyžaduje pájení do desky xboxu a pak sw úpravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E-bay je samozřejmě také alternativa, ale zase je to vlastně bazar, nákup od lidí.

Je ovšem pravda, že spousta lidí zde má vlastně e-shop. Počet her, co někteří prodejci nabízejí jasně ukazuje, že to nejsou soukromé zásoby. Počet poděkování tomu také odpovídá, klidně i přes sto tisíc. Stejně tak hry zde bývají často nové, zabalené ve fólii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja si budu kupovat hry z Ebay treba forza vyjde na 1050 Kc i s postovnym (levne postovne - dlouha doba a vyzvednbuti na poste na praze 5 na celnici) a pak nejake hry lze koupit pres xbox live sice to nejaou ty uplne nejlepsi hry ale je jich take docela dost...

tady je ta Forza z ebay, shippovana do CR

www.ebay.com/itm/Microsoft-Forza-Motorsport-4-Xbox-360-2011-NEW-SEALED-/180781583032

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky doporucuju RGH, kupovani her z USA se ti dnes hodne prodrazi protoze se musi platit clo+dph na zboží které má hodnotu vyšší jak 25E+ ještě k tomu poštovné, nedej bože že si koupíš hru která se ti nebude líbit, tak jí tady neprodáš protože to bude NTSC verze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nedoporučuju e-bay, ve finále se ti to dost prodraží, je potřeba si uvědomit, že většinu her pak budeš chtít asi prodat, což bude pro tebe obtížné...

Být tebou, zkusím někoho sehnat na výměnu Xka za PAL pro toho, kdo chce RGH, tomu je region ukradený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vetsine videí k RGH jsem viděl že tam jě nějaká černá obrazovka po startu, to je tam pokaždé? Nebo jenom když se aplikuje "path" ? kde si o tom muzu precist vic? Diky.

Ta cerna obrazovka te nemusi trapit, to jen ukazuji ze je tam ten RGH. Jinak ti po RGH nabehne konzole do podobneho prostredi jak mas ted. Pouziva se v drtive vetsine FSD (Free Style Dash), pres ktery spoustis stazene a upravene hry na RGH. Spis se podivej na videa s FSD. Jak to vypada. Zasah do konzole sice RGH je, ale neni to nic hrozneho. I v pripade flashe se stejne musi rozdelat jak konzole tak mechanika. Jen u RGH pajis kontakty primo na zakladni desku xboxu. Rozhodnuti je na tobe.

Jedno video jak vypada FSD napriklad

.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu