Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

5.50 gen d3


last joker

Otázka

Ahoj lidi :) uz dlouho sem tu nebyl protože moje PSP bylo zahrabane v supliku,k vanocum sem ho teda dal sestricce a predtim jsem si na nem jeste zahral.dneska ale prisla s tim,ze ji nejde zadna hra.naformatoval jsem kartu a dal hru ktera predtim sla standartne do psp/iso ale v PSP se mi hra nezobrazi. FW je již zminene 5.50 gen d3,myslel sem jestli to nemohla updatovat na oficialni fw ale v system information je porad 5.50 gen d3.nemá nekdo radu?:) dekuju za snahu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zajímavé,v 5.50 CFW se nevyznám,jednou jsem se sním setkal když jsem flashoval kámošovi PSP na 6.20. Takže radim,pokud máš ten Gen-D,tak připojit PSP s PC v Flash0 módu (NIC NEMAZAT !!!) a někde tam najít soubor version.txt,nahradit ho za původní 5.50,udělat Update na 6.20 nebo 6.60 a nahodit Pro-B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu