Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 08


draq

Recommended Posts

Ahoj, pisu ohledne hry Fifa 08.. uz sem odeharl asi 6 zapasu z toho jeden Chealsi-Bohemka ale stejnak sem proste ndal gola mam myslim zapnuty mireni na branku ale jenom jednou vystrelil o 30Cm vedle a jednou do brankare .. vzdycky to vypali do ... nad branku nebo se do ty strel iani nedostanu. Jak strilite goly vy?? v sezone za slivii sem nestrelil gol a s banikem 0:5 a se spartou 0:4. \Sem tak levej nebo nevim jak to hrat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pisu ohledne hry Fifa 08.. uz sem odeharl asi 6 zapasu z toho jeden Chealsi-Bohemka ale stejnak sem proste ndal gola mam myslim zapnuty mireni na branku ale jenom jednou vystrelil o 30Cm vedle a jednou do brankare .. vzdycky to vypali do ... nad branku nebo se do ty strel iani nedostanu. Jak strilite goly vy?? v sezone za slivii sem nestrelil gol a s banikem 0:5 a se spartou 0:4. \Sem tak levej nebo nevim jak to hrat?

Asi ti neni pomoci...bez urazky ale fifa neni pr tebe....

BTW: mrkni jestli mas nejlehci obtiznost a HLAVNE musis do toho dat trochu kreativity... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hral jsem PES 6 a ted jsem zkusil FIFU,bavi me vic... nevim cim to je jestli treba temi challenge,nebo manager modem ktery se mi libi vic...

btw. k tomu ovladani ze zacatku sem taky sotva vystrelil na branu,ale ted uz goly davam i na tezsi obtiznost,chce to cvik ne jak v pro evo strela=gol :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pisu ohledne hry Fifa 08.. uz sem odeharl asi 6 zapasu z toho jeden Chealsi-Bohemka ale stejnak sem proste ndal gola mam myslim zapnuty mireni na branku ale jenom jednou vystrelil o 30Cm vedle a jednou do brankare .. vzdycky to vypali do ... nad branku nebo se do ty strel iani nedostanu. Jak strilite goly vy?? v sezone za slivii sem nestrelil gol a s banikem 0:5 a se spartou 0:4. \Sem tak levej nebo nevim jak to hrat?

ja bych rek ze to bude tim ze ses slavista... :blink: :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mám jeden menší problém....stáhnul sem si fifu 08 jen kvůli tomu abych moh hrát po netu....vždycky to vpoho rozjedu.ale vždyycky těsně před začátkem mi to napíše: conection to your oponents lost (nák tak)...zkoušel sem to 10x a furt to samý .....mám 3.40 oe-a....nevíte čím to je???,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, mě to taky píše, máš slabej signál ;)

bohužel ne......dyž hraju třeba socom ..tak úplně vpoho...a hlavně když hraju sedim vedle routeru asi metr daleko...takže možnost slabého signálu to asi nebude.......Fakt neví si s tim někdo rady???????????,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jeden menší problém....stáhnul sem si fifu 08 jen kvůli tomu abych moh hrát po netu....vždycky to vpoho rozjedu.ale vždyycky těsně před začátkem mi to napíše: conection to your oponents lost (nák tak)...zkoušel sem to 10x a furt to samý .....mám 3.40 oe-a....nevíte čím to je???,

Problém je ve verzi hry. Někdo má ISO, jinej CSO a někdo originálku a v tom je právě ten háček, že zahrát si spolu můžou jenom ty co mají stejnou verzi, tzn.: ISO->ISO=OK, CSO->CSO=OK Orig.->Orig=OK, ale např. ISO->CSO=hodí ti to chybu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Lidi hrajete nekdo fifu po netu? Rad bych se dozvedel nejaky triky nebo neco, protoze kdyz hraju, pomalu se nedostanu ani k brane, a kdyz uz tak se mi podari vystrelit balon uplne vedle. Jesi nekdo muze poradit jak treba udelat nejakou klicku a obejit soupere a tak... furt studuju ovladani,ale v praxi je mi to k nicemu...

Zlata fifa 99 na kompu.. napriklad kdyz je pokutovej kop,tak namirit je taky peknej problem,nikde zadna sipka nebo neco,co by ukazalo kudy mic poletí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro mně je fifa uplně na nic pomalá hra špatné ovládání atd.. mněl jsem stejné problámy podle mně je nej PES a world tour socer

To je tvuj nazor:D;)A asi vic lidi ma radsi PES nez Fifu ae ja patrim k tem co si radsi zahrajou fifu nez psa...;):D

Proste vec nazoru a chuťi:lol:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro mně je fifa uplně na nic pomalá hra špatné ovládání atd.. mněl jsem stejné problámy podle mně je nej PES a world tour socer

No ale PES nema multiplayer takze je k nicemu. Paril bych jeste world tour soccera ale toho nikdo nehraje. To by byla pařba. Nejlepší fotbal na psp vubec. Teda aspon co se do hratelnosti týče.

Fakt nevíte nejkay ty kličky do fify?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu