Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

xbox720 ps4? označení modelu?


deel

Recommended Posts

Ahoj,když už se všude na internetu spekuluje o tom jaká bude příští generace konzolí tak mě celkem překvapuje že se často a všude píše o xboxu720 což mě osdobně příjdě trochu na hlavu protže to zřejmě prameni z 360 krát 2kdežto současná řada konzoli xbox360 nese právě číslovku 360 proto že disponuje3 jádrý 6Onmpak přišel jesper a falcom ty měli 65nmale prvotní třistašedesátka měla 60nm což asi už v názvu nechali stoho jasně pramení proč se jmenuje 360 podle hw ktery v sobe má a příjde mě nelogicky aby se dalši generace nesla označení 720 že by 7 jáder 20nm?? podle mě blbost a co myslíte jak to bude podle vás?a co playstation myslíte že si ponechá to fádní číslovaní a bude další generace ps proste jak všichni čekají označena 4 nebo se přidá i náké to jméno?jako ho dostala nová ředa psp vita

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

už někde jinde jsem tuhle debatu viděl a nevyjadřoval se. Já zase někdo slyšel/četl, že 360 je to kvůli klíčovému číslu 3. Je to z prostého důvodu kdy si obyčejný neznalý kupující jde koupit nex gen konzoli a když neví tak se podívá hle ps3 a xbox 2...hmm tak asi protože je to už 3 tak bude lepší :-) takže microsoft nemohl zůstat u označení 2 aby si pak ti ,,průměrní,, kupující nemysleli že xbox je horší či starší :) vše ostatní pak nakecali jako naoko. myslím tím těch 360 stupnů :-DDD pěkná chujo--- ale chápu je.

Takže když už je 360 drží se zřejmě x 2 - 720 ale může to být i třeba uplně něco jiného

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Full HD si myslím,že bude mít určitě.3D tak to je stejně nahov.no.Blu ray to podle mě mít nebude.
bluray tam asi nebude,ale bude zajímavé co tam dají u třistašedesátek je ta dvd-dl s 1O giga diskama už ted na hraněmožná tam šoupnou nákou čtečku a hry budou na kartach,ve finále by to opět snížilo cenu oproti ps3 ktera bude mít určitě BL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co když normální DVD nebo žadnou? O.o ... stačí když to bude mít HDD :) a lepší propojení s pc :)

DVD? To by byla docela slušná provokace. Už i dnes vycházejí hry na více discích a v příští generaci, která bude opět náročnější na paměť, by jsi dal zastaralá DVD?

A DD only? PSP go hodně na tohle dojelo a to hry pro PSP nejsou zase tak velké. Moc lidí ani dnes nemůže stahovat 20+ GB dat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DVD už kapacitou jasně nedostačuje a bude jedině hůře, nějaké karty jsou kravina, protože by byly náklady na výrobu her mnohem vyšší, než placky, download only se mi nezdá, lidi mají stále radši hmotnou hru, i když úspěch steamu je veliký...

Jako alternativu vidím jedině Blu ray, i když otázka je, zda sony nebude mít nějaký problém s licencí, jsou preci jen majitele patentu nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DVD už kapacitou jasně nedostačuje a bude jedině hůře, nějaké karty jsou kravina, protože by byly náklady na výrobu her mnohem vyšší, než placky, download only se mi nezdá, lidi mají stále radši hmotnou hru, i když úspěch steamu je veliký...Jako alternativu vidím jedině Blu ray, i když otázka je, zda sony nebude mít nějaký problém s licencí, jsou preci jen majitele patentu nebo ne?
Myslis ze nacpat do konzoli BR mechaniky,pak vydavat hry na BR krom toho zaplatit za licenci BR je levný?navic souperit s Sony kdo bude mit konzoli za prijatelnejsi penize na trhu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslis ze nacpat do konzoli BR mechaniky,pak vydavat hry na BR krom toho zaplatit za licenci BR je levný?navic souperit s Sony kdo bude mit konzoli za prijatelnejsi penize na trhu

Ne levný, ale rozhodně levnější, jak vymyslet vlastní formát a zajistit jeho výrobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslis ze nacpat do konzoli BR mechaniky,pak vydavat hry na BR krom toho zaplatit za licenci BR je levný?navic souperit s Sony kdo bude mit konzoli za prijatelnejsi penize na trhu

Lenze co ine je na trhu s mechanikami, ako BR? Snad si nikto nemysli, ze do novej generacie Xboxu daju DVD mechaniku. To by uplne zabili :D Ved tie hry budu potrebovat velke mnozstvo dat! Potom jedine nejakym online, ale zas na druhu stranu, nie kazdy ma rychly net, aj ked ta nova generacia bude za take 3 roky. U mnohych sa to nezmeni. To by prisli o zakaznikov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu