Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rozdíl mezi matnou a leskou verzí xboxu 360 slim ?


horac

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Žádný rozdíl není, premium system má lesklý povrch a v balení navíc headset a HDD 250 GB, nemá interní paměť. Oproti tomu standard system je matný, bez HDD s interní flash pamětí 4 GB a bez headsetu. Co se funkčnosti týče, rozdíly žádné nejsou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aha díky protože jsem ted našel xko v akci které je lesklé a je k němu vše co píšeš+ crysis2, forza 3 a Fifa 2012 za 6500,- tak nad tím hodně přemýšlím

Té fifě se docela divím, jinak docela standardní cena bez té fify, pokud tam skutečně je, tak je to super cena za nový xbox premium včetně těchto her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Otázka je, co přesně bylo uvedeno, že kupuješ. Pokud standard system + HDD 250 GB, je to v pořádku, pokud jsi měl dostat premium system 250 GB, pak s tebou vyj***li jak říkáš...

Svým způsobem je lesklá verze nepraktická, protože na ní zůstávají otisky prstů a rychle se poškrábě, to ti u matné verze nehrozí, navíc bys v tom případě měl i interní paměť 4GB navíc... Zkus to zkontrolovat dle toho, jak jsem napsal a případně vrátit nebo reklamovat, pokud ti na tom skutečně záleží. Každopádně já měl lesklou verzi a teď mám matnou a už bych neměnil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Otázka je, co přesně bylo uvedeno, že kupuješ. Pokud standard system + HDD 250 GB, je to v pořádku, pokud jsi měl dostat premium system 250 GB, pak s tebou vyj***li jak říkáš...

Svým způsobem je lesklá verze nepraktická, protože na ní zůstávají otisky prstů a rychle se poškrábě, to ti u matné verze nehrozí, navíc bys v tom případě měl i interní paměť 4GB navíc... Zkus to zkontrolovat dle toho, jak jsem napsal a případně vrátit nebo reklamovat, pokud ti na tom skutečně záleží. Každopádně já měl lesklou verzi a teď mám matnou a už bych neměnil...

To neni tak scela presne, Microsoft prestal delat "Xbox 360 S 250GB" v lesklem provedeni a dela je jen v matnem a to nekdy od srpna 2011.

Navic novy `Xbox 360 S` se nedeli na premium a standard, ale na "Xbox 360 250GB" a 'Xbox 360 4GB'.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aha, takže vlastně nový lesklý xbox už se nedá koupit?

presne tak, uz jsou vsechny nove jen matne (teda pokud nekoupis nejaky co byl dlouho na skladu ;O))

Kadopadne v hodne e-obchodech jsem porad videl leskle verze na fotkach, asi se jim nechteli delat nove...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky za info. Vypadá to, že tahle změna přišla patrně s deskou Corona a MS se rozhodl stávající distribuci celou trošku pozměnit...

Možná právě proto alza.cz dává zdarma k notebookům Slim 4 GB, jelikož se jedná ještě o původní standard system Tirnity (alespoň já takový mám, MFR date 2011-04-XX), tedy zbavují se skladových zásob xboxů, které už MS nedistribuuje (pouze moje domněnka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu