Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rada ohledne koupe flashnuteho xboxu ( Prosim o rychle odpovedi)


Alister15

Otázka

Ahojte na aukru jsem videl toto : http://aukro.cz/xbox-360-s-hdmi-250gb-hdd-a-flash2-1-i2032203817.html , myslite si ze by to fachalo a mel bych bez probemu rozject hry atd? Teda kdyz vemu v potaz to ze to bude opravdu flashle ..... Ja bych si klidne koupil xbox novy, ale pobliz sebe nemam flashera a sam nwm jestli bych to zvladl s xboxem jsem novacek.

BTW: jestli nekdo mate zkusenosti s koupi pouziteho (flashleho) xboxu piste ....

Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pokud by byl flashlý, tak by fungovat měl...

Ale ikdyž tvrdí, že riziko RROD je minimální, tak to taky pravda není :)

Koupě použitého xboxu se moc nevyplatí. Pokud ti nedělá problém koupit nový, tak to udělej a pošli nějakému flasherovi poštou.

Nemusíš se bát, doporučuji uživatele romik a kanalizator.

S obouma mám bohatou zkušenost a dal bych za ně ruku do ohně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Xbox live ybch nepouzival , pripojeni myt nebudud od toho mam pc :D .... Chci to je aby sme mohly hrat dva a tak .... A ej opravdu zaruka ze se mi xbox vrati zpet ? :) .... takze mam radsi new?

BTW: nekdo ze zapadnich cech, okolo karlovy vary nebo cheb nikdo? :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

http://console-forum.net/tema/25940-seznam-flasheru-pro-xbox-360-update-6-3-2009?highlight=mapa+flasher%F9

Zkus se podívat zde...

Jinak já jsem reklamoval flashnutý xbox 3x .... a 2x jsem z toho uspěl :)

Jednou se mi to nepovedlo, jelikož flasher byl NOOB a celý ho doškrábal.

Proto doporučuji Romika nebo kanalizatora.

Jinak na aukru se rozšířil trend prodávat opravený Xbox s rrod :) To není taky to pravé ořechové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jednalo se o starší kousky... 2 kousky byly CORE (Nejstarší verze xboxu) a jeden jsem už s rrodkou koupil. Byl v záruce a flashnutý a se vším vybavením. Dostal jsem velmi dobrou cenu.

Jinak pokud se flashne, tak na RROD to nemá vůbec vliv. Nemusíš se bát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud chceš koupit použitej, jedná se hlavně o to, od koho ho kupuješ, pokud by byl první majitel apod. Jestliže ho koupíš neflashnutej

a posleš ho na flash k romikovi, tak je to opravdu zkušený flasher a kdyby se ti náhodou porouchal, dokáže s reklamací pomoc, takže možná by uspěla.

Jinak, jestli je použitej nebo ne, nemá na flash vliv. Jen se jedná, že jsem v ČR a je tu docela hodně podvodníčků. Přes aukro, bazos atd.. bych Xbox nekupoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu