Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox skoro nepracuje!


sisiliska

Otázka

aho, prosím o pomoc. Teď z ničeho nic mi začalo blbnout xko.

Najednou se mi xko v dashi freeznulo a po zapnutí prostě asi minutu na obrazovce Xbox 360

po minutě začal nabííhávat dashboard asi dalších pul minuty, potom vše ok.

Spustil jsem hru a to trvalo tak 20 sekund a zase ok, chcu se vrátit do dashe a další minutu mi to nabíhalo

Nevíte čím to je?

EDIT: po týdnu jsem se vrátil z hor a začalo to dělat tohle, předtím vše ok, najednou se to prostě freeznulo a dělá to tohle, seká se to skoro u všeho, reklamace nwm protože mám xko flashnuté

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

udělal jsem takový paradox s tímto problémem. Odstranil jsem z konzole disk 250gb a skusil zapnout, xbox naběhl úplně bleskovitě bez problému, takže chyba je v harddisku, nevím co s tím jestliu věe z disku smazat nebo... Jako prej když ho pošlu du servisu se zárukou tak mi disk vymění, ovšem konzole obsahuje flash pomocí PCB od TX. RGH nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no zálohuji na flashku to nejpodstatnější pro mě, ale teď mě napadlo... Kam se ukládá dashboard?protože pokud bych ten disk formátnul tak to po mě bude chtít updaty které flagují konzoly a mažou flash, případně jestli se dá taky zformátovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To samozřejmě vím že ano, jenže když vyndám disk z xka a zapnu ho tak se stane to že mi to že mám normál metro dash ale vyhodí mi to chybu že na použití kinectu potřebuji nějaký update a že ho seženu na xbox.com/update nebo tak nějak, nebo z přihlášení na xbl, nevím jestli je to update dashe nebo jenom pouhá instalace nějakého patche

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu