Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nevím v čem je problém


baseman

Otázka

čau , koupil jsem si z aukra flashnutý xbox , a pučil od kámoše kotel her...... většina mi jich de.. některé píšou chybu regionu... kamos mi rikal že to má všechno paleny v palu nebo region free ..... včera sem si stáhnul need for s peed the run .... vypálil přez clone cd ..... a když to hodim do xboxe tak zčerná obrazovka a dole začne svítit jedna červená čárka ...nevíte čím to může být..... jeste bych mel dotaz jak zjistitm region ze kterého mam xbox ... a verzi flashne jakou mám..... díky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
čau , koupil jsem si z aukra flashnutý xbox , a pučil od kámoše kotel her...... většina mi jich de.. některé píšou chybu regionu... kamos mi rikal že to má všechno paleny v palu nebo region free ..... včera sem si stáhnul need for s peed the run .... vypálil přez clone cd ..... a když to hodim do xboxe tak zčerná obrazovka a dole začne svítit jedna červená čárka ...nevíte čím to může být..... jeste bych mel dotaz jak zjistitm region ze kterého mam xbox ... a verzi flashne jakou mám..... díky za odpoved

Přečti si laskavě pravidla fora, které porušuješ hned v několika případech.

- špatný název tématu

- používej tlačítko edit a nepostuj 2x po sobě

vždy platí, že jsou na sobě závislé verze dashboardu a patche z abgx, které když nesedí, hru nespustíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No nevím, pokud konzole u některých her hází hlášku o chybě regionu, moc to s flashem společného nemá. Řešení jak zjistit region je poměrně jednoduché. Stačí si sehnat hru, která je pouze pro PAL, tedy ne takovou, která je Region Free, nebo PAL/NTSC. To se poměrně snadno zjistí v Abgx. Pokud PAL - only hra půjde, je konzole PAL, pokud ne, je NTSC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu