Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mam Xbox 360 z ameriky


snake300

Otázka

Zdravím,

Prosím vás mam Xbox z ameriky a zajímá mě : dá se někde sehnat z USA na EU zásuvku nějaký adaptér ?? ( popř. odkaz na shop) a ještě jestli bych chtěl pirátničit :D tak jestli je ta možnost + region free hry (kde se dají stáhnout), nebo jsem viděl nějaké video kde se dalo převest z NTSC na PAL (tušim ABX360) nebo tak nějak se jmenoval.

Díky moc. :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1. redukce z americké na evropskou zásuvku se dá koupit běžně v elektru, není to nic neobvyklého

2. region free (RF) hry již musí být od vydání, stahují se běžně tam, kde jakékoliv jiné, jen je potřeba sledovat region u nich uvedený. Není funkční možnost dodatečně převést ISO na jiný region

3. pokud si necháš udělat flash, budeš muset stále stahovat RF nebo NTSC hry.

Nejlepší řešení bude RGH, tam pak spustíš cokoliv bez ohledu na region, jediná nevýhoda je, že nemůžeš na Live.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

S tou redukcí se omlouvám, spletl jsem si to s UK, jinak ty zdroje jsou za dobrou cenu, i když na toho prodejce trošku pozor. Teď jsem od něj kupoval ovladač, který měl být "jako nový" a stav byl uveden jako nový. Ovladač měl na sobě čtyři velké rýhy, když jsme chtěl výměnu, choval se hrozně arogantně, nakonec mi poslal nový ovladač, tak jsem to neřešil a dal pozitivní komentář, ale zmínil jsem jeho chování. Výsledek byl neutrál z jeho strany. Arogantní člověk co nemá soudnost. Takže ano, kup, ale doufej, že s ním nebudeš mít žádný konflikt, zboží ale bez problému pošle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bral jsem presne tuhle vec od tohodle cloveka pres Vanocemi, chtel jsem si neco ujasnit po telefonu, ale byl trvale nedostupnej. Tak jsem to koupil i bez ujasnovani detailu, zbozi prislo naprosto v poradku, pet pracovnich dni od odeslani platby. Cekal jsem pouzitej zdroj ke slimu, presne takovej jsem taky dostal. Funguje v pohode. Reklamaci jsem nastesti neresil, takze nemuzu posuzovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu