Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Homebreaw hry


Palec

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
nepotrebujes ... davej je do x:/psp/game150

taky menší problém:roll: ...asi když nemá kernel 1.50 tak asi v té složce ty HB nepojedou...jedině pro speciál 2.xx víš:?

K temu: Eloaded(nebo jak se to píše) ... je ke spouštění hb pro kernel 1.50(aspon to psaly) osobně jsem to eště nevyzkoušel...ani jsem neslyšel že by to někomu fungovalo(ani že by to nefungovalo) zkoušel jsme to na 3.71m33 (fat) bez kernelu 1.50 a nějak mi to nebralo...:roll: ale brzo to zkusim...chci si zase zahrát pokemon:cheesygrin:

DEtail: máš CF??:D nebo originál? 3.60x3.60m33??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
taky menší problém:roll: ...asi když nemá kernel 1.50 tak asi v té složce ty HB nepojedou...jedině pro speciál 2.xx víš:?

K temu: Eloaded(nebo jak se to píše) ... je ke spouštění hb pro kernel 1.50(aspon to psaly) osobně jsem to eště nevyzkoušel...ani jsem neslyšel že by to někomu fungovalo(ani že by to nefungovalo) zkoušel jsme to na 3.71m33 (fat) bez kernelu 1.50 a nějak mi to nebralo...:roll: ale brzo to zkusim...chci si zase zahrát pokemon:cheesygrin:

DEtail: máš CF??:D nebo originál? 3.60x3.60m33??

pojedou, nerad se navazim, ale asi jsis neprecetl about k CFW 3.60, pise se tam, ze je jedno do jake slozky ty HB hazis, ale vsechny busou spusteny pod 3.60 kernelem, takze je klidne do game150 muzes hodit, ale stejne tak to muzes hodit do game anebo zrovna tak do game360 ;)

a pise se to eLoader, ma cf,snad to i psal.. a ten eloader funguje pouze pro nektere aplikace..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu