Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypadek zvuku pri HDMI - cim to muze byt?


pinkpiggy

Otázka

Zdravim lidove, poridil jsem si nove xko Slim a zacal jsem mit tento problem:

pri pripojeni pres componentni kabel / SCART vse v pohode. Ale poridil jsem si HDMI kabel http://www.alza.cz/hdmi-v1-4-hdmi-m-hdmi-m-single-link-zlacene-konektory-stineny-2m-d161695.htm takze jsem nepocital s zadnou extra kvalitou, kazdopadne vse fungovalo OK, obraz se nesekal, zadne vady obrazu, nic..Tak si rikam pohoda, HDMI kabel za 100ku..kazdopadne po par hodinach hrani jsem uslysel z telky takovy divny zachroupani..Rikal jsem si, jestli to neni xboxem, tak jsem pozoroval, odkud jde ten zvuk..slo to opravdu z televize..Pak cca po 10ti minutach hrani najednou vypadnul zvuk. obraz jel v pohode, ale zvuk nesel. Tak jsem televizy vypnul, zapnul a zvuk se z xka rozbehl..dalsi den, opet po par hodinach hrani zvuk zase vypadnul. Ted mi v telce zacalo jeste trosku piskat. Pritelkyne rikala, ze se jim to samy delalo na jejich televizy (ne vypad zvuku, ale divny piskani, zkratka televize asi odchazi..)

kazdopadne ted by me zajimalo.

Ten vypadek zvuku pri hrani..

Je pravdepodobny, ze je to tou televizy..

ale jaka je pravdepodobnost, ze by to bylo HDMI kabelem (preci jen ta kvalita neni nic extra)..

a jaka pravdepodobnost muze byt, ze by to byla chyba xboxu? chci nechavat delat RGH a kdyby nahodou to melo ybt xkem, tak abych ho radeji jeste ted reklamoval, pac hodit 1500 do RGH a pak aby mi na xku odesel zvuk..to se mi moc nechce..

tak jestli nekdo mel podobny problem, budu rad za sdeleni podrobnosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu