Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosím pomoc, 3 červené


Cronos

Otázka

Zdravím, nevím jestli píšu do správného tématu, ale potřeboval bych poradit co bych měl s xboxem dělat, když mi háže 3 červené (viz foto dole).

A prosím né odpovědi typu "Kup si nové", udělalo mi to zničehonic, spustil jsem hru a ta po chvíli prostě zamrzla, druhá hra udělala to samé a napotřetí už jsem xbox nerozchodil a začal takto blikat. :cry:

Díky předem

post-49205-14687159378241_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ano, to už jsem si četl, ale ty restarty jaksi nepomohly a stále to neřeší, proč ty hry zamrzly za chodu (prostě se zasekl obraz a začtverečkoval se). :/

ale dík.

Edit:

Ted jsem se dočetl, že by mohl být uvoněný procesor nebo grafika.. ted jen vědět, co z toho to je a jak se k tomu dostanu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bohužel to doma neopravíš. Existují sice nějaké hrůzné postupy na opravu, ale ty problém nevyřeší na trvalo, jen na několik dní, maximálně měsíc. Navíc tímto postupem může dojít k trvalému poškození grafického čipu. Pokud se jedná o starší revizi než Jasper, doporučuji opravu neřešit a sehnat konzolu s revizí Jasper, která tím to problémem netrpí.

Lze sice udělat odbornou opravu (překuličkování čipu), ale cena se pohybuje někde kolem 1500 Kč a problém se může třeba za rok objevit znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu