Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP a Linux


N3o21

Otázka

Mám takový dotaz.

Jak je na tom PSP ve spolupráci s Linuxem? Jsou na něj nějaké utilitky? Momentálně se chystám stát majitelem PSP (zda Slim, nebo Fat ještě nevím), ale mám PC s OS Linux. Má někdo zlušenosti s tímto spojením?

Další vedlejší dotaz by byl, zda dokáže PSP zobrazit v prohlížeči i české znaky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

hlavni dotaz: vse facha OK, je to obyc mass storage... konvertory jedou, vse je ok, jen jeste nevim jak mspformat s msinst nativne na linuxu, ale melo by to jen pres wine ;) ale to se te stejnak netyka to je jen pro pandoru...

vedlejsi: existuje links2, je to druhy a jedine druhy prohlizec co zvlada CZ diakritiku, jiny prohlizec uuz neni, jen sony a tento :) takze pro toho co tu psal ze muzes kdykoliv nahrat jiny, ano ale je jen jeden ;)

a btw links2 pochazi z linuxoveho konsoloveho links ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám takový dotaz.

Jak je na tom PSP ve spolupráci s Linuxem? Jsou na něj nějaké utilitky? Momentálně se chystám stát majitelem PSP (zda Slim, nebo Fat ještě nevím), ale mám PC s OS Linux. Má někdo zlušenosti s tímto spojením?

Další vedlejší dotaz by byl, zda dokáže PSP zobrazit v prohlížeči i české znaky.

S linuxem je vse ok... :) akorat se mi nepodarilo (spise se mzkousel jenom jeden jenom pro Linux) konvertovat filmy :)

Mozna by se rozjeli nejake pres wine... ale to nevim...radsi ma mv zaloze windows ;) na takovehle pripady kdy je aplikace windows only ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
na konverzi videa muzes na linuxu pouzit treba avidemux, neb neco pro konzoli.

Diky za odpovedi :-) Nerad bych si totiz poridil neco uplne nekompatibilniho s Linuxem.

taky myslim ze je vzdycky nejlepsi pro praci konzole :D (zmena formatu pisnicek a podobne ) jinak diky za radu ;) vyzkousim ;)... Nekompaktibilni vubec neni ;)...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu