Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém FABLE 3


Filip Raška

Otázka

Zdravím, Dnes mě rozhodila taková věc, již před týdnem se mi stalo že při zapnutí fable 3 mi zustala zaseklá v rohu lišta na vybárání barev oblečení, jak se tam vybýrá odstín, to se naštěstí při vstupu do menu (startu) nebo do síně hradu vyplo a po 20 sekundách od zapnutí hry bylo po problému, ale dnes sem zapnul xbox zapnu fable a hups , jsem pod mapou dohrána hra z 70% nalezeno 47 trpaslíků z 50 25 klíčů z 50 atd. nechci začít hrát od znova nějaká rada pls??? budu moc vděčný doufám že jedinná možnost není hru smáznout a začít hrát znova , není nějaký jakýsi kod jak se portnout do města bo jak udělat něco co by mne koplo nad mapu? protože dole pod mapou se semnou oběvý jedno mostrum co po otočení se a zmizení kamery , když se na něj otočím z5 už tam není a ani nemohu jíst jídlo ani mlátit mečem ani pistový ani kouzlit jde jen jít do startu kde se zobrazý menu(nejde se dostat do hradu) správa hry, nastavení a odejít dám hnastavení : načíst a nejde mi vzít si poslední save který je o5 ten pod mapou podle mě , ale hru jsem uložil naposledy jako vždy v mape ZELENá ztezka bo tak se to jmenuje:-) rady pls pište buď sem nebo pro opravdu supr lidi na : rasi1357@gmail.com / přes vodafonepark.cz zdarma na číslo 773 941 743 díky moc všem , koho něco napadne hezký den všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu