Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jak jste na tom ze zamky,jsou vam odemknout vsechny? Casto se mi stane,ze nektere truhly proste nejdou. Na netu je docela dost glitch videi

Asi myslíš truhlu s časovačem.... Tu truhlu musíš vypáčit do tý doby, než doběhne ten "kolík" nakonec, protože pak se zamkne a musíš znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi myslíš truhlu s časovačem.... Tu truhlu musíš vypáčit do tý doby, než doběhne ten "kolík" nakonec, protože pak se zamkne a musíš znova

jo tu myslim,ale problem ma u nekterych,at delam co delam,tak to nejde. zatim se mi nikdy nepovedla otevrit ve 3 chapteru,kdy jsem vydal z bostonu hledat tu indianskou zenu. v dalsich chapter jsem je dal v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Dotaz: Dělám poklad kapitána Kidda a potom co jsem dal dokupy mapku tak jsem na tom ostrově (Oak Island) kde má použít Eagle Vision a vyřešit "hádanku" jak správně nasměrovat ty znaky podle stromu a tak. Mám problém u toho největšího stromu. Nejde mi to splnit. U u těch ostatních třech mi to vždy lehce "zapadne" ale u toho stromu to prostě nejde. Otočený to mám na 100% dobře. Koukal jsem i na Youtube a mam to jako tam, ale zaboha mě to nechce pustit dál... Máte nějaké rady jak tento z mnoha bugu vyřešit? Mimochodem tohle je hra s nejvíce buga co sem snad kdy hrál, to je strašný. To mohly třeba měsíc odložit protože mě to příjde jako pěkná prasárna... Díky za rady

přesně v 2:26, tam mě to jako "nezapadne"

Upraveno uživatelem houba139
Odkaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej nevíte jak mám udělat ten ukol v usedlosti že mám analyzovat jakési tesaře, doktory atd atd, od každého 3, je to mise jménem encyklopedie bězného člověka nebo tak nějak, já nevím vubec kde je najít, nemůžu najít ani jednoho.

Poradíte mi s tím někdo prosím ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej nevíte jak mám udělat ten ukol v usedlosti že mám analyzovat jakési tesaře, doktory atd atd od každého 3, já nevím vubec kde je najít, nemůžu najít ani jednoho.

Poradíte mi prosím ?? Ten ukol se jmenuje encyklopedie bězného člověka nebo tak nějak.Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau nevíte někdo jestli když dohraju příběh za Desmonda budu moc hrát dál za Connora už jen tak volně plnit třeba vedlejší mise protože hlavní mise za connora mám dohráne ale ted jsem Desmond a to mě strašně nudí tak at vím jestli to má cenu?

jo, jde to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu