Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

Mulťák je v pohodě, naštěstí se trochu vrátili ke stejným principům jako u BH. U Relevation mě mulťák nebavil. Tady člověk neví co dřív.

Ještě mám otázku jestli někdo nezkoušel stáhnout z LIVE DLC singlplayerovou misi, která byla u Freedom edice, tuším že to byly nějáký aztécký piramidy. Docela by mě to lákalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak já jsem zatím na 50 %. Obrovská škoda těch bugů , které jsem opravdu skoro na každém kroku. Jízda na koni hrozná. Taky se mi nelíbí malé možnosti nakupování, neprakticky udělané menu pro assassinské rekruty ( v Brotherhoodu , Revelations jsem je pořád někam posílal , tady nic). Také ta účetní kniha je docela složitá a nepraktická. Přesto je to prostě geniální hra , která nepustí. Neskutečné množství vedlejších misí a úkolů , prostředí ,příběh. Každopádně na 100 % určitě nepojedu , například sbírání pírek mi přijde naprosto směšné a zbytečné. Hlavní postava mi tolik jako ostatním nevadí , ale Ezio je Ezio no :) Navíc americké města se těm italským a Istanbulu rovnat nemůžou ani náhodou. Po dohrání jdu znova na 2 :)

EDIT: Za Desmonda mi vždycky ostatní řeknou , že by bylo dobré zapojit nějak zdroj energie , rychle jsem proběhl prostředí a nic jsem nenašel. Nějaká rada ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem zatím na 50 %. Obrovská škoda těch bugů , které jsem opravdu skoro na každém kroku. Jízda na koni hrozná. Taky se mi nelíbí malé možnosti nakupování, neprakticky udělané menu pro assassinské rekruty ( v Brotherhoodu , Revelations jsem je pořád někam posílal , tady nic). Také ta účetní kniha je docela složitá a nepraktická. Přesto je to prostě geniální hra , která nepustí. Neskutečné množství vedlejších misí a úkolů , prostředí ,příběh. Každopádně na 100 % určitě nepojedu , například sbírání pírek mi přijde naprosto směšné a zbytečné. Hlavní postava mi tolik jako ostatním nevadí , ale Ezio je Ezio no :) Navíc americké města se těm italským a Istanbulu rovnat nemůžou ani náhodou. Po dohrání jdu znova na 2 :)

EDIT: Za Desmonda mi vždycky ostatní řeknou , že by bylo dobré zapojit nějak zdroj energie , rychle jsem proběhl prostředí a nic jsem nenašel. Nějaká rada ?

Tak proč rekruty nikam neposíláš? ;) stačí jen podržet LB, pak X a seš na mapě assassinských misí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ten zdroj nasel bez problemu takova herdek kostka modra zhruba o dve patra vys

btw me to sbirani atd bavi ja bych sbiral pirka a nejsou mam je vsechny spis me stve v nekterejch misich synchronizace na stopro zas takovou trpelivost nemam a vymenil bych konsky rite ty me iritujou nejvic vlnej se jak naka homoklada a ne kobyla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud si vzpomínám, tak jsou ty kostky dohromady 3, jeden vlevo (z pohledu na bránu, ke který hledaj klíč) po schodech a běžet za Juno, pak je jeden vpravo v úrovni Animu (prostě musíš jít vpravo a jakoby ven z jeskyně a pak po schodech nahoru) a poslední je vpravo zhruba uprostřed stěny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zase odehrál pár hodin a je to fakt neskutečná hra, pokaždý chci jít na hlavní úkoly, ale vždycky mě něco zláká a zase se zaseknu na vedlejšácích. Námořní bytvy už mám skoro všechmy teď mám stínovou válku AKt2. Řešil jsem i nějáké úkoly pro hraničáře, kde mě to dostalo až na druhou stranu mapy k maníkovy do jeskině, kterej krade lidem věci. Moc se mi líbí že je tam úplně jinej styl lesa, takovej víc evropskej a temnej. Pevnosti už jsem taky některé osvobodil a musím ti Desmonde dát za pravdu že je to pohodička. Almanachy už mám všechny a pírka tak na 80%. Mapu pokladů mám už druhou. Je to fakt parádní hra a musím říct že se začíná stávat mím nejoblíbenějším dílem. Všem hru fak doporučuju.

P.S. Už jste někdo hráli tu deskovou hru s černochem na panství, je to na experta a ne a ne ho porazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro me to asi neprekona dvjku, ale mozna je to dane i tim, jakym byla po mdlem prvnim dil prekvapenim. Kazdopadne jsem rad ze ti ty pevnsti prijdu vpoho, divil jsem se ze by to prislo nekomu tezke, a navic jeste nekomu jak tobe :D Skda ze jich je "jen" sedm. Ja se v nich vzdycky neskutecne vyradim :D Me se libi jak ty hranicarske sq pracuji vzdy s nejakym "myty" a pak se z toho vzdycky vyklube nejaka prkotina, sice je t vetsinou jen dojdi sem a pak sem. Ale je to podane v tak nadherne prihlouple forme, ze t prste bavi. Co se tyce SQ a cele ta vedlejsi naplne hry, tak na tom se v ubisoftu fakt vyradili :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám otázku při dohrání hry, jakmile naskočí konečné video a na to následují titulky, tak zda se dají nějak přeskočit, pokud ne, zda je mám nechat celé dojet (jsou fakt dlouhý) a pak budu moc pokračovat hrát vedlejší mise. Takhle jsem jenom dohrál hlavní mise

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej nevite proc kdyz v usedlosti oskenuji par lidi u kterych na minimapce je napsane to Bl treba, tak proc mi to pise neplatny cil ?? Proste skenuju pracovniky v usedlosti a nefunguje to.
Nestačí je pouze naskenovat jak stojí, ale musíš je naskenovat při jejich práci, která je jim přižazená Lovkině při lovu, dřevaři při kácení a tak podobně.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zase mám problém s účetní knihou, první zásilku se dřevem co jsem poslal přepadli a nedojela a teď nevím jak mám poslat další není tam možnost a ještě nevím jestli mám kupovat různé suroviny. A další věc jak je to s návodama, pokaždé když někde něco přepadnu třeba konvoj, tak mi to napíše že návod přidán do databáze ale když jdu do účetní knihy tak tam žádný návody nemám?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já hraju, hraju a to jak vedlejší, tak příběhové mise, ale zkrátka není to pro mě jako 2, BH. U toho byla atmosféra neskutečná. Zde u III je hra například z technické stránky samozřejmě o něco lepší a ty lodní bitvy jsou opravdu naprosto skvělé, ale celkově? Stále když hraju si říkám, že to už není ono :/ Možá je to ale taky Connorem, který mi zatím k srdci nepřirůstá, možná městy.

Upraveno uživatelem Misi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě k srdci přirostl, bavímě tím svím ideálem svobody. Mě to baví neskutečně, jsem po deváté sekvenci a teď jsem byl v NY. Našel jsem všechny 4 části mapy pokladu a dojel jsem na ostrov kde by měl poklad být , tak jsem zvědavej. Pro mě asi nejlepší díl ze všech!

P.S. posbírat všechny pírka tak to mě asi jebne:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu