Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mě nešla otevřít jedna bedna v Bostnu tušim, zkoušel jsem to tak 10x, vždycky jsem to páčil páčil, s rukama jsem ani nehýbnul, ale jakmile západka byla na konci samo to přestalo a mohl jsem začít od znova.

ten stejny problem jsem mel taky, uz jsem to psal tu. Tedka vysel patch,tak se tam zkusim vratit,treba to opravili. Natocil jsem jim to a poslal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradíte mi někdo pls ??

Hele to ti neporadím, taky ho tam mám ale udělej si dva další který mě fungují a poslal jsem je do Bostonu a Newyourku a na hranice a 10G dostaneš za poslání konvoje do všech částí světa.

P.S. Aby jsi ale mohl poslat konvoj na hranice, nejdřív musíš na hranichích najít konemý obchod a něco koupit , nebo prodat a potom už ho bude mít na výběr v seznamu v účetní knize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bych se zeptat když se du podívat na tu učetní knihu ze které se posílají ty konvoje a vidíte tam zásoby a potom výroba a když chci něco vyrobit tak mi to ukáže že nemam dost řemeslníku ukazuje mi to jenom lance myslim nevite jak získat ostatní abych mohl vyrábět věci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bych se zeptat když se du podívat na tu učetní knihu ze které se posílají ty konvoje a vidíte tam zásoby a potom výroba a když chci něco vyrobit tak mi to ukáže že nemam dost řemeslníku ukazuje mi to jenom lance myslim nevite jak získat ostatní abych mohl vyrábět věci?

o pár stránek zpět se to tu řešilo ;) stačí dělat "mise usedlosti", takový ty šestihrany s domem uvnitř a tím získáš další řemeslníky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted jsem AC3 dohral a musim rict ze jsem trosku zklamany. Ale asi to bylo dane prehnanym ocekavanim :) Dvojka pro me zustava nejslepsi. Cele pozadi revoluce melo do pribehu hrozny potencial a vyslo to vnivec, postavy se taky moc nepovedli, celkove vykresleni pribehu me proste zklamalo, loading na kazdem rohu aby se nacetla peti vterinova cutscena :) Ale hra je to dobra, zabavna ne o mnoho horsi nez jeji predchudci, neuveritelne rozshla i krasna. Boj ikdyz je jednoduchy a vlastne stereotypni tak bavi uz jen kvuli tomu jak vypada a kdyz se povede nejake pekne dvojite kombo tak je na to radost pohledet (ikdyz i to se po case opakuje :)). A namorni bitvy plus mise pri honbe za pokladem kapitana kidda, ktere tak trosku vykradaj uncharted jsou fajn. Ikdyz nakonci mam ?glitch? kdy nemuzu vystrelit s pistoli do sudu se strelnym prachem :) Kazdopadne dobra hra i dobry AC. Jsem zvedavy co se bude dit se znackou dal. Nevim jestli mam jeste chut videt Connora a vlastne by me i zajimalo jak by to ted bylo teroteicky mozne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu