Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ale tak to zas asi ne :D , ale přecejenom.. Peníze z brigády ty hry těžce utáhnou. Ale to už je OT.. Byl jsem rozhodnutej pro koupi a teď jsem se sám s pomocí tebe rozhodl, že to asi dám na charitu :D

Ale uznávám, že je to jedna z nejhezčích collectorek, co za poslední dobou vyšly ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..navíc xzone je hrozně předraženej. A to ani nemluvím o tom kolik to bude stát v UK,..musím se kouknout a možná si to předobjednám odtama :)

co sem čet různý články měla by se cena v UK pohybovat okolo 80 liber - což je za současného kurzu téměř 2400, takže jsem předobjednal z JRC za 2299 (poštovné zadarmo), sem zvědav jak to bude s tím extrémně limitovaným množstvím jak píšou na xzone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xzone je sice "trosku drazsi" ovsem je spolehlivy a ma dobre akce a bonusy.....ja to mam holt tak, ze kdyz jdu kupovat novou hru, tak uz mi je jedno jestli to je nekde treba o dve kila drazsi, najdu si dobry obchod a tomu jsem verny :) Takze AC3 u xzonu :) Snad to nebude tak limitovany :) A mozna si to necham poslat postou, pac to bude asi velky a sockou se mi to nechce tahat :) Ikdyz jak je vubec ta soska velka? Doufam ze dost, vysoka jako treba ta marcusova z epic edice GoW3, takova ferova soska do sbirky :) Snad bude Connor sympatak alespon z pulky jak Ezio :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakupoval jsem u nich myslím 4x, ale vlastně jen nakonec dvakrát :-) Jednou jsem nakoupil normálně, jednou jsem si zrušil já objednávku (Duke Nukem Forever: Balls of Steel za 2 litry, to jsem si po demu, recenzích a spol řekl, že do něj nedám) no a jednou jsem měl kvůli nočnímu vidění objednanou edici Prestigi na X360, ale nakonec to byla NVG edice, kde nebyla hra v kovovém balení, tak jsem si jí nevzal :-) Ale jsou v pohodě, jednání bylo vždy dobré, s Dukem mi i volali a ať si to rozmyslím a napíši, že mi ji podrží kdyžtak... Já naopak z vlastní zkušenosti beru hry téměř odevšad, nejlépe s osobkou v Praze a nikdy jsem se nespálil, z (X)zone mám snad jen Dead Space první díl, když byl v akci :-) A to, že pár her a to i sběratelských kousků mám :-) Jinak ano, ta figurka má být snad 24cm, no cm sem cm tam, to je už fuk :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju moc. Ja jeste mozna sezenu slevu do jrc, ale pokud ne, tak dneska vecer objednavam zde. Snad ale pak nezvysi cenu :/ u predobjednavek se to muze menit, takze to mohou zdrazit ne? Jinak me se prave krabici taky moc nechce tahat po praze, ale mozna vemu taky osobku ;) postovny by snad ale kdztak nemuselo bejt tak drahy.. Ikdyz krabice to bude celkem velka. Nakonec jsem se rozhodl ze do toho teda jdu pujdu :) vypada to fakt pekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarda: mas nejaky zkusenosti s gameexpressem? Premyslim jestli to vzit z jrc nebo prave tady. Dik

Edit: nevis kolik by stala posta? U jrc je zadarmo tak aby se to vyplatilo ;)

Jinak desmonde melo by to byt 25 cm takze dost slusny :)

ja na gameexpress vzdy kupoval collector´s edici pokud ji nemeli v xzone a nebo jrc, objednavku mi nikdy nezrusili. Jsem s nimi spokojeny,akorat cena je drazsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně také nic nezrušili, já si to maximálně zrušil sám :-) A cenu mi nezvedli, to si mi stalo jednou a volali mi, zda mám i přesto zájem a bylo to CZC... Na jednu stranu nechci také moc tahat edici po Praze, na druhou si ji radši vyzvednu sám a mrknu na krabici hned, než aby mi jí někdo rozmlátil po cestě :-) Já si říkal ze začátku, zda do edice jít, líbila se mi, ale přeci jen zase dvojka pryč, ale za tuto cenu je to super, no a pak si uvědomil, že jsem si koupil jen jedničku novou (ta byla stereotyp a já dalším moc nevěřil), ostatní použité (ještě mi chybí Revelations), tak jim opět konečně přispěji, zaslouží si to :-) Takže 30.10 po obědě před gameexpresem? :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně také nic nezrušili, já si to maximálně zrušil sám :-) A cenu mi nezvedli, to si mi stalo jednou a volali mi, zda mám i přesto zájem a bylo to CZC... Na jednu stranu nechci také moc tahat edici po Praze, na druhou si ji radši vyzvednu sám a mrknu na krabici hned, než aby mi jí někdo rozmlátil po cestě :-) Já si říkal ze začátku, zda do edice jít, líbila se mi, ale přeci jen zase dvojka pryč, ale za tuto cenu je to super, no a pak si uvědomil, že jsem si koupil jen jedničku novou (ta byla stereotyp a já dalším moc nevěřil), ostatní použité (ještě mi chybí Revelations), tak jim opět konečně přispěji, zaslouží si to :-) Takže 30.10 po obědě před gameexpresem? :-D :-D

ja mam jednicku s cestinou na pc,ale kdyz byla moznost koupit si prvni vydani REvelations s AC1 na jednom disku,hned jsem do toho sel. Jenom je zajimavy,ze na ps3 ma pod 3 Gb a na pc vice:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já mám jedničku, dvojku a Brotherhood na PS3, takže už jen dokoupit to Revelations samozřejmě na PS3 a pak jen též čekat na trojku :D A na figurku se také těším, bude se hodit k Eziovi :wohow: headhot: Jinak co myslíš těma 3GB? Instalaci? :psp: Já kdybych neměl jedničku, také bych to pořídil, teď počkám na nějakou výhodnou nabídku nebo možná časem vemu Ottoman edici :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu