Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypalovačka na Xbox hry


Cassper

Otázka

Jen jsem se chtěl zeptat, jestli to máte i ostatní takhle, nebo mám prostě smůlu. Všechny hry samozřejmě protáhnu v ABGX a vypaluju v imgburn na těch 2.4 na Verbatim média z alza.cz. Ale prostě moje úspěšnost vypálení, jestli se to dá vůbec říct, je tak 50%. A to už jsem i koupil novou vypalovačku a stejně nepomůže. To i ostatní mají takovou zmetkovitost ? ... Přitom v okamžiku pálení na počítači radši nic nedělám, vše nepotřebné vypnuté aby měl počítač klid a volné všechny zdroje. ... Ale prostě jednou za sebou třeba 4 DVD zmrvím, jednou na 3%, potom na 76% (ale nejčastěji na 50%) a pak zase třeba 5 za sebou se vypálí ok. ... Neporadíte co s tím ? Jako čeho se vyvarovat ? ... Nemluvě o tom, že teď to i vypadá, že i když se hra v pohodě vypáli, tak potom v průběhu instalace do Xboxu zahlásí při nějakém procentu že nepřečte disk. ... Když si k tomu člověk připočte výdaje na flash kterej je snad každý tři měsíce, tak pomalu začínám uvažovat o originálkách :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
http://console-forum.net/tema/86485-gt-vypalovani-vse-okolo-vypalovani-a-jak-spravne-vypalovat-lt Tady je obecný návod, pokud v ničem neděláš chybu, je chyba v technice ale jak píšeš, už sis koupilo novou vypalovačku a nepomohlo to. Těžko říct kde je chyba, zkus to prostě pečlivě podle návodu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu