Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pozor na Toy Story 3 - Zničilo mi PSP


BestRanger

Otázka

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak jsem se obětoval a taky si tu blbost stáhnul. A krom toho že je to ve španělštině nebo čem tak žádnej problém. Nejspíš je vadnej ten "igelit" se snímačema na tlačítka. Zkus psp rozebrat a ten igelit odpojit, jestli to přestane, stačí sehnat novej a jedeš jako zamlada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hlavně opatrně na displej, ten musíš odklopit a nad konektorama na displej je ještě jeden asi 1cm dlouhej, do toto vede takovej šedej jakoby igelit, ten odpoj. Můžeš ten igelit ještě zkusit vyndat ven a vysušit. Je myslim 3vrstvej a jestli do něj zateklo tak je to jasný. Zoxidovat to od včera nemohlo takže asi jenom vlhkost. Když ho hodíš do rána na topení, mělo by se to vysušit a snad to bude ok.

edit: ty máš vlastně 3000ovku že, tak tam ten konektor bude poloviční

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rozhodol som sa že sa do toho radšej nepuštam,mohol by som ešte niečo poškodiť a to by som si posral cele dam ho vysušiť na moc dlho,rano skusim a ked nepojde tak pojdem ho dať do servisu...

Ale Ďakujem

VYSLEDOK : IDE !!! Dal som ho na riadiator a ide ! Ale aj tak vám Ďakujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže já to tu oživím , svým podobným problémem :( Asi předevčírem jsem dal do PSP nové THEMES a taky hru AVATAR u které psalo PSP , bylo to ale na PC , když jsem AVATARA pak odstranil tak mi po FAST RECOVERY přestane fungovat po 5 sekundách.Pak mě napadl jiný FLASH tak jsem místo 10 nahodil PRO-B 9 PERMANENT

ale stejný problém tak jsem ve VHS menu dal suspend device , stejně po 1 minutě vypadne , Poradíte prosím ? (PSP 3004, PRO-B 9 PERMANENT , 4g )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu