Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox fat nebo Xbox slim???


Pee.Jay

Otázka

Dobry den, mam dotaz. Chci si koupit xbox, a jsou mi nabidnuty dva.

Bud Xbox fat 60gb nebo Xbox slim 4gb.

Oba dva za stejnou cenu, tak se Vas chci zeptat co je lepsi..

Chtel bych samozrejme flash, tak se bojim ze to na tom slim nepujde(je to ten co se dava v alze k notebookum)

Dekuju za odpovedi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
pokud xbox FAT tak jedine JASPER, jinak bych nebral.. slim na navic zabudovane wifi a vic usb portu, jinak ma zas mensi disk protoze 4 gb sou fakt naprd.
Mam falcon revizi z roku 2008 a bez problému jede do ted ani naznak RROD , to byla taky dobrá revize vlastně ta předposlední před jasprem

Nevím ale hlavní rozdíl je jenom ve vzhledu , výkon je stejný. + to že slimka ma Wifi integrovanou ale pokavad ti o to nejde bral bych raději větší kapacitu disku než Wifi v zakladu ...je to jen na tobě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takhle, já sem oba dva neviděl, takže nemůžu posoudit jetli to je ten JASPER nebo ne... Ovšem, ten 4gb je novej zabalenej... O tu pamět mi zastak nejde, vyměnovat dvdčka mi nevadí. Ale jde mi o to jestli půjde ten slim flashnout. To poznám když řeknu tomu klukovi, ať mi vyfotí ty čárový kody na krabici, a podle toho napravo to posledni dvoučíslý (týden kdy to bylo vyrobený) že ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a když to bude FAT, ale nebude to jasper... tak se to zesrává? nebo jak dlouho by to mohlo vydržet :Ddiky

Proč se pořád ptáš jestli koupit jinou revizi než JASPER ? Jak dlouho by ti to vydrželo ti NIKDO neodpoví , protože se to nedá odhadnout . !! Už když někdo starší má , tak s tím nic nenadělá . Ale ty se teprve můžeš rozhodnout jakou koupit a když ti každý radí že nejlepší je JASPER - tak nechápu , proč vůbec o tom přemýšlíš .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu