Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

odrovná se mi za 2 měsíce mechanika??


hamsterkocz

Recommended Posts

ja si troufnu tvrdit, ze krome vyuzivani mechaniky taky zalezi na typu mechaniky..

ja mel treba se svojim jasperem problem, a sel na reklamaci spatne cetl .. (mechanika lite-on 9350c - tusim, nechci kecat),a starsi falcon s lite-onem (jeden z prvnich falconu s lite-onem - nevim co to bylo za typ).. bez problemu slape do dnes..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám BenQ, revize xboxu Zephyr. Po asi 3 letech mi mechanika přestávala číst, vyměnil jsem laser (asi 50Kč mě to stálo) a od té doby, další 2 roky, není žádný problém.

Žádná mechanika nevydrží věčně, ale po 2 měsících se určitě nezničí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chapu,ze jsi opatrny..mechanika se ti urcite neznici (pokud nebudes mit nejaky nejvadnejsi kus na svete)..jen si trosku neodpustim popichnout, precijen je to trosku "smesne" a neber to vubec zle..:)

ale je to jak kdyby ses zeptal "neznici se mi po 2dnech telefon??mam ho zaply 24hodin denne a volam s nim asi tak 30min denne"..

kdyby se mechaniky nicili po 2mesicich..tak ti zarucuju, ze microsoft krachne, protoze by si xbox NIKDO nekoupil..a ti "nestastnici", kteri by si to koupili by microsoft zruinovali tim, ze by neustale xko reklamovali a pote by zadali penize zpet a nejlepe jeste sli s timto problemem k soudu (viz napriklad zaloba na apple kvuli spatnemu signalu..apple tim par miliard prodelecny bude..)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu