Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ISO složka


Farmuf

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dobry den,

potrebuju poradit vcera jsem zkousel flashnout PSP,ale mel jsem tam malo mista na hry ,tak jsem si rekl ze tu pametovou kartu v PSP zformatuju,a ze si koupim novou kartu s vetsi pameti,abych tam mohl mit vice her,a ted nevim,kde mam najit abych do tej novej pametovky mohl hodit ten PSP system prosim poradte diky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Psp už jsi měl flashlé,před výměnou paměťovky?Pokud ano,tak by jsi jen měl hodit novou kartu do psp a ta se tam sama zformátuje.

Ano mel,ale potom sem to smazal a ted si nevim rady nemas skype ze by jsi mi pomohl,protoze ja sem trochu nechapavej .. :D?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne nemám,určitě nebudu pomáhat mimo forum,na to tady to forum je,ostatním to aspoň pomůže z řešením problému,a nebude tu 1000 stejných témat se stejnýma dotazama (idýlka? :D)

Zpět:Teď tam hoď paměťovku (novou) a napiš co tam máš za Firmware.Pokud tam je jen 6.39 ,6.60 nebo jiné (menší-větší číslo) postupuj jako kolega před tebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu