Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mafia 2 problem s abgx360


Garza

Otázka

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdrávím mám problem s Mafii vždy když iso projedu přes abgx360 vyskočí tam žlutě toto a dál už to nejede, a já nevím jestli to můžu vypálit, nebo ne, abys se něco nepokazilo, předem díky za pomoc.

[ATTACH=CONFIG]16301[/ATTACH]

Musíš si updatovat ten "wave". Ted ti přesně neřeknu jak dlouho jsem ten program neotevřel a ted ho nemam ani v PC. Prostě z oficiálních stránek stáhneš takový "modul" vložíš do naistalovaného adresáře a je to OK. Skus vygooglit tu chybu a určitě se k tomu dostaneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mmm Děkuji za radu, našel jsem tam nějakej mod pro starší abgx 1.0.2 ale bohužel to nepomohlo

Musíš si updatovat ten "wave". Ted ti přesně neřeknu jak dlouho jsem ten program neotevřel a ted ho nemam ani v PC. Prostě z oficiálních stránek stáhneš takový "modul" vložíš do naistalovaného adresáře a je to OK. Skus vygooglit tu chybu a určitě se k tomu dostaneš.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ss version :2(trusted) je tak jak to má být, ale tuto hru není možné zkontrolovat (verifikovat) s databází abgx, tato ceska verze tam není. takže víc pro to už neuděláš. fungovat to bude 100%, a s banem doufej že ho nedostanes. ceská verze ofiko existuje, akorát nikdo tuto verzi nedal do databaze abgx. ss version 2 znamená že je to dobře ripnuté

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Děkuji ti. Jako na Xbox live moc stejně nelezu, ale přece jenom když se potom někdy přihlásím tak ho můžu dostat. Bohužel jiná česká verze než tato : Mafia2_FREE_CZ-MICHALSS, na netu už není :-(, nebo ji nemohu nalízt.

ss version :2(trusted) je tak jak to má být, ale tuto hru není možné zkontrolovat (verifikovat) s databází abgx, tato ceska verze tam není. takže víc pro to už neuděláš. fungovat to bude 100%, a s banem doufej že ho nedostanes. ceská verze ofiko existuje, akorát nikdo tuto verzi nedal do databaze abgx. ss version 2 znamená že je to dobře ripnuté
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu