Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mechanika - odchází laser


TheChoosenOne13

Otázka

Ahoj, potřebuji radu. Mám mechanika Liteon DG-16D2S-09C a už mi začíná odcházet laser, zvyšoval jsem na něm i napětí, ale stejně už načítá jen když se mu chce :?

Asi když už, tak bych vyměnil rovnou celou mechaniku, ale hraju online, takže jak to je? Musim koupit stejnej model mechaniky a pak jí flashnout a dát tam dvd-key ze starý mechaniky?

A ještě jeden dotaz, když budu kupovat tu mechaniku, tak to označení "09C" hraje nějakou roli? Musim koupit přesně stejnou mechaniku i s tim 09C na konci nebo to je jedno?

Díky za případné odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Za 135 Kč se dá koupit nový laser v číně a poštovné je zdarma. Podle mě je to levnější než kupovat novou mechaniku a výměna pro šikovného člověka není nic složitého. http://www.dealextreme.com/p/repair-parts-replacement-141x-laser-lens-for-xbox-360-44818

Pokud by jsi sehnal jinou mechaniku nějak levně, tak nemusíš nic flashovat a získávat DVD klíč, stačí přehodit ovládací elektroniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu