Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde mi zapnout PSP


Kevin prince Boateng

Otázka

Čau lidi, mám problém, nejde mi zapnout PSP a potřeboval bych nějak pomoct nebo poradit.

Půjčil jsem si od kámoše pár UMD her na PSP a jednu jsem si vzal, dal ji do UMD mechaniky a zapnul PSP. V menu jsem dal Game - UMD a potvrdil. Zapla se tam ta barevná obrazovka a nápis PSP. DO teď všechno v pohodě.

Pak ale když se ta hra měla rozjet, vyskočilo mi tam napsaný, že abych mohl hrát, musím tam nainstalovat nějakou aktualizaci, tak jsem dal OK a bylo tam, jestli souhlasím s podmínkami atd. a spustila se instalace. Těsně před koncem té instalace tam skočil nějakej error a seklo se to, klikal jsem na všechno, i na vypínací tlačítko a nereagovalo to. Tak jsem vyndal baterku, že to nechám chvíli vypnuté, dám ji tam zpět a zapnu to.

Od té doby mi ale vždy, když chci spustit PSP a posunu tlačítkem Power nahoru, se mi jen vždy rozsvítí ta zelená kontrolka a je tam tak půl minuty jen černá obrazovka, na nic to nereaguje a pak ta kontrolka jen zhasne.

Byl bych moc vděčný za jakoukoliv pomoc nebo radu, co s tím, jsme absolutně bezradný v tomhle, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já se v tom vůbec nevyznám, potřeboval bych objasnit co je ta pandora a magic memory stick... vim ze ta magic memory stick je pametovka, ale to je nejake specialni? a jsem ze Zlina, nevis o nejakym typkovi, kterej by mi to byl schopnej udelat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu