Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

a DNS error has occurred (80410418)


Guest darthvader

Otázka

Guest darthvader

neviete mi neikto povedat co mam spravit dalej, ked sa chcem pripojit na net???... nastavenie su ok... a ked testnem pripojenie, vsetko ide ako ma... "succeeded"... a ked zapnem browser.. tak mi to hodi tento error.. "a DNS error has occurred (80410418)"

:?: ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Guest darthvader
Kolik % signálu máš? Minimum je údajně 30%, ale ten signál dost kolísá, takže během chvilky může hodně spadnout. Taky mi to hlásilo, ale stačilo najít silný signál a šlo to v pohodě.

si si isty, ze to bol ten isty error???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest darthvader

jaaj... to nemam...

ja mam net na pc cez wifi... a tak som kontaktoval admina nasej siete, ze nech nico vymysli... tak som mu posla MAC adresu a on mi potom pridelil ip, gateway DNSka... a neako to nefrci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo ten WiFi MAX vypadá celku dobře akorát cena 1750,- i když si myslím že router tě vyjde nastejno.Shadow.wizard ty máš WiFi MAX?Bych jen chtěl vědet doma mám komp připojen k internetu kabelem do sítové karty když bych měl Wi-fi MAX tak jen připojím nastavím podle připojení na sitovce a mělo by to jet že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kolik % signálu máš? Minimum je údajně 30%, ale ten signál dost kolísá, takže během chvilky může hodně spadnout. Taky mi to hlásilo, ale stačilo najít silný signál a šlo to v pohodě.

Ono to zase neni uplne pravda..mam stabilni signal 40% a stejne se nemuzu pripojit dokad nemam aspon 60% ale zase kdyz v jiny casti u nas v baraku taham ze strechy z anteny tak mi staci i 25% abych se pripojil ale na surfing na psp to rozhodne nestaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

problem neni v siganle ja jen vyvracel dammlorovi ze to neni uplne pravda to co napsal...problem je na routeru...za A musis mit spravny klic wep...nebo heslo na wpa..musi ti router pridelit IP nebo ti ji musi udelat admin a musi povolit MAC adresu PSP .. mac adresu najdes v settings/system settings/system information - MAC Adress ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já jsem nad wifi uvažoval.Ale nakonec jsem vzal obyčejnej router.

Přijde mi to lepší. Jednak je nižší cena a potom aby jsi mohl serfovat něčím jiným na netu, tak nemusíš mít puštěnej počítač.

Nemluvě o větším dosahu.

Prostě mi WifiMax přijde tak trochu jako reklamní trik. Řekne se že je to zařízení pro připojení PSP k netu a čeká se na lidi co nemají znalosit, že to jde i jinak.

Přijde mi to jako kabel pro přpojení PSP k PC za 600kč. Stačí když se pár hloupejm zákazníkům neřekne že jeto obyčejnej USB kabel jen honosněji nazvanej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jen pro info, Těch 30% jsem vyčetl zde na fóru. Nikomu netvrdím, žeje to skutečně tak. Mně tento problém vyřešila až jistá pražská net kavárna s wi-fi zdarma. Takže žádné nastavování , ani wep key, prostě jen vybrat připojení, test a už to jelo. V každém případě si myslím, že žádný poskytovatel připojení si signál nenechá volně přístupný (krom kaváren apod.) a v tom případě ti wep key jen tak nedá. Každopádně souhlasím s Gluttonem, že až na stahování dem, aktivaci nových funkcí fw (strašný vynález :x ) a možná hraní v Infrastructure je připojení k netu u PSP zatím o ničem. Surfuvání je děsné, o psaní ani nemluvě. Nelam si s tím hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
neviete mi neikto povedat co mam spravit dalej, ked sa chcem pripojit na net???... nastavenie su ok... a ked testnem pripojenie, vsetko ide ako ma... "succeeded"... a ked zapnem browser.. tak mi to hodi tento error.. "a DNS error has occurred (80410418)"

:?: ...

Tuhletu hlášku mi to taky psalo, když jsem hledal wifi po městě, bude to podle mě nějakym nastavením routeru, protože jsem měl signál okolo 90%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu