Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Půjčovna Xbox a Kinect – doporučení a zkušenosti


jana77

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj!

Minulý rok jsem kontaktovala všechny půjčovny – měla jsem narozeniny a chtěli jsme s holkami zahrát Dance Central. Tahle XboxPujcovna má nějaký divný systém - zasílají zařízení na dobírku, výše dobírky se rovná výše zálohy. Smlouvu taky zasílají s dobírkou. Servis je zvláštní, v e-mailu mně sami poradili: “ Pokud Vám naše nabídka nevyhovuje, budeme rádi když využijete služeb jiné půjčovny.”, co jsem i udělala. Objednala jsem konzoli v RentFun.cz - http://www.rentfun.cz/xbox-pujcovna/ . Mohu asi jenom doporučit. Stala jsem jich fanouškem, libí se mně jejich přístup.

Napiš pak, jak proběhla oslava :D

Krásné narozeniny ))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj!

Minulý rok jsem kontaktovala všechny půjčovny – měla jsem narozeniny a chtěli jsme s holkami zahrát Dance Central. Tahle XboxPujcovna má nějaký divný systém - zasílají zařízení na dobírku, výše dobírky se rovná výše zálohy. Smlouvu taky zasílají s dobírkou. Servis je zvláštní, v e-mailu mně sami poradili: “ Pokud Vám naše nabídka nevyhovuje, budeme rádi když využijete služeb jiné půjčovny.”, co jsem i udělala. Objednala jsem konzoli v RentFun.cz - http://www.rentfun.cz/xbox-pujcovna/ . Mohu asi jenom doporučit. Stala jsem jich fanouškem, libí se mně jejich přístup.

Napiš pak, jak proběhla oslava :D

Krásné narozeniny ))

Konečně jsem pronajímala Xbox od rentfun.cz na 2 týdny. Přístup mají určitě špičkový! Řekla jsem, že mám narozeniny, tak mně dali slevu a tričko jako dárek… zařízení není úplně nové, ale všechno naprosto OK, nevím co mají špatného. Kontaktovala jsem taky i XboxPujcovnu, ale nelíbili se mně. Mají staré hry a nelíbila se mně jejich smlouva... jedině, co mne napadlo ohledně RentFun je to, že zasílají zařízení v kufříku, což je super, ale nedávají na něho žádný zámek. Napsala jsem jim to a odpověděli, že už mají něco objednané. Takže děkuji tomuto fóru a Janě za radu )) vše bylo super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Konečně jsem pronajímala Xbox od rentfun.cz na 2 týdny. Přístup mají určitě špičkový! Řekla jsem, že mám narozeniny, tak mně dali slevu a tričko jako dárek… zařízení není úplně nové, ale všechno naprosto OK, nevím co mají špatného. Kontaktovala jsem taky i XboxPujcovnu, ale nelíbili se mně. Mají staré hry a nelíbila se mně jejich smlouva... jedině, co mne napadlo ohledně RentFun je to, že zasílají zařízení v kufříku, což je super, ale nedávají na něho žádný zámek. Napsala jsem jim to a odpověděli, že už mají něco objednané. Takže děkuji tomuto fóru a Janě za radu )) vše bylo super!

U renfunu jsem si také chtěl půjčit xboxe, ale když jsem tam volal tak ten pán neuměl ani pořádně česky což mi přišlo dost nedůvěryhodné, tak jsem jejich služeb radši nevyužil.

Min týden jsem byl v Praze a tak jsem se zastavil v xboxpujcovna.cz abych se na všechno osobně vyptal atp. Na místě mi předvedly xboxe i přislušenství (zajímal mě U volant) a byl jsem fakt příjemně překvapený celkovým jednáním.

Vybral jsem si také nějaké hry (překvapilo mě že jich měli tolik). Pán mi navíc ke konzoli půjčil držák na kinecta free a dal mi slevovou kartu na další zapůjčení, takže za mě je můžu spíš doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
U renfunu jsem si také chtěl půjčit xboxe, ale když jsem tam volal tak ten pán neuměl ani pořádně česky což mi přišlo dost nedůvěryhodné, tak jsem jejich služeb radši nevyužil.

Min týden jsem byl v Praze a tak jsem se zastavil v xboxpujcovna.cz abych se na všechno osobně vyptal atp. Na místě mi předvedly xboxe i přislušenství (zajímal mě U volant) a byl jsem fakt příjemně překvapený celkovým jednáním.

Vybral jsem si také nějaké hry (překvapilo mě že jich měli tolik). Pán mi navíc ke konzoli půjčil držák na kinecta free a dal mi slevovou kartu na další zapůjčení, takže za mě je můžu spíš doporučit.

pane Lukas Nepito z xboxpujcovny,

prosím, nešiřte falešné pověsti o naší společnosti tady nebo kdekoliv jinde. Mezi tím, asi jste nečetl zákony ČR – úmyslné oklamání někoho, šíření nepravé zprávy o osobě nebo firmě je protizákonné. Tak, POZOR.

Odkud známe, že jste to vy?

1. Lze vidět podle vašich správ tady na fóru. Je zajímavé, na co potřebujete takové množství použitého zařízení, ale vše ve 100% stavu.

2. ! NIKDY jste nám nevolal, protože pan u nás nikdy nezvedá. Na telefon, uvedený na naších stránkách vždy odpovídají JENOM holky.

3. Taky pobavilo, že jste k sobě přišel pro Xbox s volantem, a dal sebe sám držák na Kinect!

Takže prosím raději se věnujte zlepšení servisu místo lhaní. Nebo možno byste umíte konkurovat pouze takovým způsobem?

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým RentFun.cz

P.S.: děkujeme naším zákazníkům za zpětnou vazbu, budeme pracovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu