Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gameboot.pmf


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pokud nekdo chcete gameboot na custom firmware, tak sem poslete video o delce 2 - 2,5 sekund a ja obratem poslu gameboot.pmf
Jajajaj pls plspls
kk zejtra ho tu mas :)

Tak dneska uz je zejtra, tak kde je?

[schild=17 fontcolor=000000 shadowcolor=C0C0C0 shieldshadow=1]Tomu rikas obratem![/schild] :lol: delam si prcu, diky moc.

neco se mi podelalo v PC, asi nejaky vadny kodeky, az prijede vecer tata s notebookem tak to na nem konvertnu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud nekdo chcete gameboot na custom firmware, tak sem poslete video o delce 2 - 2,5 sekund a ja obratem poslu gameboot.pmf
Jajajaj pls plspls
kk zejtra ho tu mas :)

Tak dneska uz je zejtra, tak kde je?

[schild=17 fontcolor=000000 shadowcolor=C0C0C0 shieldshadow=1]Tomu rikas obratem![/schild] :lol: delam si prcu, diky moc.

neco se mi podelalo v PC, asi nejaky vadny kodeky, az prijede vecer tata s notebookem tak to na nem konvertnu ;)

To je v pohode, ja sem zvyklej ze vzdycky kdyz neco chci nebo na neco cekam tak se neco podela, sem proste zakletej, sorry ze to odnes tvuj PC :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tady konecne ten slibeny gameboot

To je v pohode, ja sem zvyklej ze vzdycky kdyz neco chci nebo na neco cekam tak se neco podela, sem proste zakletej, sorry ze to odnes tvuj PC

a ja si porad rikal proc mi dnes neustale skakaly na obrazovce modry okna system windows byl ukoncen je potreba restartovat :D -> 4x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tady konecne ten slibeny gameboot
To je v pohode, ja sem zvyklej ze vzdycky kdyz neco chci nebo na neco cekam tak se neco podela, sem proste zakletej, sorry ze to odnes tvuj PC

a ja si porad rikal proc mi dnes neustale skakaly na obrazovce modry okna system windows byl ukoncen je potreba restartovat :D -> 4x

JJ bacha na to, kamosovi to minule odnesl Hardisc a monitor a to se mi chtel jenom pochlubit ze mu funguje GTA san andreas a me ne, proste sem vesel do mistnosti a najednou se to cely zborilo, sem proste katastrofa. :P Diky moc. Mimochodem jak je mozny ze gameboot pred vincem stahla jedna osoba a ja to nebyl, ja ho du stahovat teprve ted :evil: :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten je v tom tretom packu s cislom 66

jj diky,nasel jsem to,nacpal pres recovery do psp a hovno,proste to nejede :(

nemozne kopirujes to urcite do flash0:/vsh/resource?

tenhle jsem si nakopiroval do flash0:/vsh/resource a nejede mi to,ja pustim hru nebo homebrew tak jenom napise psp ale zadna animace nic :( a nevim proc.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

musis mit nejaky kodek, ja pouziv nejaky YUV helix, a hlavne fps 29.970, rozliseni 480x272 a s tim si jeste muzes pohrat v tom filteru co tam je :)

jinak do pmfka to musis predelat pres jinej novejsi programek nez je v navodu:

az ti z toho vyleze slozka 0001 a v tom nejakej soubor 0001.MPS prejmenuj ho na gameboot.mps a ty soubory co jsou v tom raru nakopiruj do ty sami slozky s tim MPS a pust Gameboot Converter.bat a vyleze ti gameboot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musis mit nejaky kodek, ja pouziv nejaky YUV helix, a hlavne fps 29.970, rozliseni 480x272 a s tim si jeste muzes pohrat v tom filteru co tam je :)

jinak do pmfka to musis predelat pres jinej novejsi programek nez je v navodu:

az ti z toho vyleze slozka 0001 a v tom nejakej soubor 0001.MPS prejmenuj ho na gameboot.mps a ty soubory co jsou v tom raru nakopiruj do ty sami slozky s tim MPS a pust Gameboot Converter.bat a vyleze ti gameboot

už je to v pohodě,ono to neni rozlišenim ale to video už takový je takže s tim asi nic nenadělám(a ani se s tim nechci tak piplat)ale jinak všechno sem zvládl v pohodě podle návodu a na ten gameboot sem si našel nějakej pmf fix,ale dík :wink:

edit>jé hele tak koukám že to je to samý co sem stáhl :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu