Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aky typ hry vam na PSP chyba?


shadow.wizard

Recommended Posts

Aky typ hry vam na PSP chyba? Tak mne uricte HOROR ale uz je ohlaseny SILENT HILL ORIGINS takze pohoda. Tu je maly zoznam hier a zanrov ktore vyjdu alebo vysli:

FISHING/RYBACKA

- Rapala Trophies (datum vydania - 25. 8. 2006)

- Reel Fishing (datum vydania - 19. 9. 2006)

FLIGHT SIM./LETECKY SIMULATOR

- Ace Combat X: Skies of Deception (datum vydania - 17. 10. 2006)

- Jet de Go! Pocket (datum vydania - 30. 12. 2005)

TRAIN SIM./VLAKOVY SIMULATOR

- Mobile Train Simulator + Densha de Go! Tokyo Kyuukou Hen (datum vydania - 17. 2. 2006)

- Densha De Go! Pocket Yamate-sen Hen (datum vydania - 29. 9. 2005)

- Densha De Go! Pocket Chuo-Sen Hen (datum vydania - 19. 1. 2006)

- Densha De Go! Pocket Osaka Kanjou-sen Hen (datum vydania - 30. 3. 2006)

- Densha de Go! Pocket Tokaido-sen Hen (datum vydania - 27. 07. 2006)

SHIP SIM./LODNY SIMULATOR

-Steel Horizon (datum vydania - 31. 10. 2006)

Snad to je vsetko z menej znamych typov hier. Keby niekto este nieco nasiel nech da vediet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Co mi chybí?

1) Kvalitní RPG typu Gothic, Oblivion, KOTOR,... Zatím mě žádný nějak nezaujalo - náhodný setkání nemám vůbec rád a akční rubačky taky moc nemsuím. Takže něco se svobodou a kvalitním příběhem.

2) Simulátory - nějakej leteckej simulátor by se fakt hodil. Nemusí ot být ani tak simulátor (to asi s počtem knoflíků PSP nepůjde). Ale prostě letecká arkáda typu Crimson Skies nebo tak.

3) Strategie.

Jedna nějakej pěkne jbudovatelskej Tycoon.

A pak nějaký dobrý tahový strategie. Teď to sice hodně zachráníl Field COmmander, ale to je jediná kvalitní co znám.

Realtimovky si moc nedkážu předstaivt, takže ty mi neschází.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

A vzopmel sem si na typ her o kterych nevim ani na PC, normalne nejakou westernovku, to je super tema a o zadny hre nevim, jizda na koni strileni z bambitek, stopovani indianu, dostat sipem do zadku, sedet v noci u ohne v prirode a najednou vas kousne medved, prepadavani vlaku, bank, uplne me to rozbrecelo co sem vsechno vymyslel, to by byla hra roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak třebas CS na PSP bohužel nepude, nevim jak by to slo, asi jo ale byl by to bvomrd hrát, ale spíš nějaký RPG, vůbec sem nikde neviděl (a to sem poctivě hledal) Diablo a Fallouta dvě RPG které by podle mého neměli na PSP chybět :-) opravte mi jestli ase pletu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hororovky typu Silent Hill a Resident Evil!!!!!Nic takoveho tu zatim neni a me to fakt chybi.

Resident Evil!!!!! to být a nekdo to mít tak mu utrhám ruce :) Bože snad před sto lety sem hral residenta1 na PSX1 a byl sem u toho podelanej bejt na PSP tak se zblázním radostí :) :P :P :P :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu