Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 - HDD


Chico

Otázka

Ahoj,

dneska mi přišel z electro wordu nový xbox 360 slim 4gb hdd. Chtěl bych se zeptat jestli se dá dát do xbox 360 normální HDD koupený (jako je v notebooku atd..)? A jestli ano jaká max. velikost? :)

Děkuji za odpovědi :), viděl jsme nějaké videa takže bych se rád zeptal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nechci zakládat duplicitní téma, řeším stejně jako zakladatel tématu. Jen nevím jaký tip HDD do 360 přijde.

Mám tu verzi se slotem pod černou mřížkou (koupena předevčírem nová), tudíž prosím o potvrzení, že to jsou tyto HDD? http://www.playduo.cz/front/product/image/?image=7133_www-surtep-cz-data-2010-12-15-44c944537b-jpg.jpg&width=980&height=600 nejsem si jistý, jelikož na obrázku je hranatý a ten slot zcelůa hranatý není,. nerad bych koupil něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Připojení WD My Book World k Xboxu via Wifi/Lan

Zdravím, mám otázku ohledně tohoto HDD " http://www.svethardware.cz/art_doc-52FC42BCFDA6035FC1257662007A6C9B.html " , jestli se dá připojit k Xku pomocí Wifi nebo Lan Ethernet. Jde o to, že bych jej použil skrze RGH, kterej si chci nechat udělat! Chtěl bych HDD využívat nejen k hraní her ale taky jako uložiště pro PC a notebooku!

Díky za odp. :)

PS: nejsem si jistý jestli todle téma patří zrovna semka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu