Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

LT 2.0 a LT 3.0 ohledně her


JejJej

Otázka

Zdravím

Mám LT 2.0 a šel bych aj do LT 3.0 abych mohl hrá ty nové hry ale nechce se mi přepalovat všechny hry co mám pro LT 2.0 prej jdou stáhnout na netu nějaké kódy nebo něco podobného které bych dal na flešku a zapojil do xboxu 360 a hry pro LT 2.0 by šlapali na LT 3.0 aniž bych je musel přepalovat nevíte o tom někdo něco ?

Za rady děkuji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

zadny kody to jsou normalni title updaty to se da pouzit pokud mas lt 2 se zmenenym daebinem abys rozchodil hry co ti prestaly jit po silent updatu a zmeny daebin konzole

pokud budes mit lt 3 tak nemusis prepalovat vse jen xgd3 hry ktery se musej znova opatchovat abgx1,06 kvuli topologickejm datum a vypalit pres ihas vypalovacku a jeste hry s AP2.5 ochranou nebo co to je ostatni by melo fachat jak je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak to je teda dobře na nic nechápu teda význam LT 2.0 když chvilku na to byl LT 3.0 a co mám napálené na LT 2.0 je teda uplně na h...o když budu chtít hrát nové hry hmmm luxus teda

Psal jsem ti že nejlepší řešení je RGH . Nech si ho udělat a budeš mít po starostech .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu