Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s internetem po Flashnutí


dirtyskunk

Otázka

Ahoj mám takový problém s wifinou na PSP slim 3.60-->3.71 M33 po flashnutí se při Network settings/infrastructure mode/New connection/Scan hodí toto "An internal error has occurred (00000001)" nevíte co s tim někdo ?

a další otázka stáhl sem si zde z fora film Perníková věž od usera "Motoo" nebo jak a dal sem to do adresáře MOVIe která se vytvořila při formátu karty v psp jak se auitomaticky vygenerují potřebné složky po flashi ;-) a píše to že neni žádný soubor jako videosoubor je to formát MP4 díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj mám takový problém s wifinou na PSP slim 3.60-->3.71 M33 po flashnutí se při Network settings/infrastructure mode/New connection/Scan hodí toto "An internal error has occurred (00000001)" nevíte co s tim někdo ?

to je prej chyba sony...je to v pohodě místo té chyby... ti má naskočit estli chceš znovu vyhledávat...a jak máš v dosahu nějakou wifi tak se ti to normílně zobrazí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ok tak díky a s tim filmečkem nevíte? nějaká jiná složka do který to nahrát aby to fachalo je to normálně formát MP4

jo wím 2 ... ms0:/MP_ROOT/100MNV01 a 200ANV01

EDIT:jo a jak tu píše mata eště ten ... VIDEO... jsem myslel že už to máš v tom topicu napsaný:D jsem četl a myslel něco jinýho:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu