Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

VGA - HD Cable


Meci4

Recommended Posts

Celkem dobrá věc, pokud monitor nemá HDMI, nebo DVI vstup. Kvalita obrazu srovnatelná s komponentním kabelem. Je za dobrou cenu. Prodejce píše, že podporuje Dolby Digital a DTS 5.1, což znamená, že má optický výstup, pokud prodejce nezkopíroval info odněkud jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalita obrazu srovnatelná s komponentním kabelem. Je za dobrou cenu. Prodejce píše, že podporuje Dolby Digital a DTS 5.1, což znamená, že má optický výstup, pokud prodejce nezkopíroval info odněkud jinde.

Ak je to spravny obrazok, tak pravdepodobne ten opticky vystup tam je, kedze kabel sa vedie na okraji toho sirokeho xbox konektora (vedla by mal byt ten opticky vystup). Ale ked ma Slimko, tak optiku moze viest priamo z konzoly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O co jde tobě? Frajírku?

Nech si ty frajírky - nechodil jsem s tebou do školy . To byl dotaz na co se vlastně ptáš a o co ti v tom dotazu šlo . Odpověděl jsem že kabel je správný a můžeš ho použít , tak mne kvůli mé odpovědi nenapadej - je to od tebe primitivní . Můžeš být rád , že ti vůbec někdo tady na foru poradí a odpoví a ne mne ještě urážet !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , Bohužel jsem si koupil ten samý : http://aukro.cz/kabel-vga-xbox-360-gold-plated-i2249963609.html

akorát od jiného uživatele a obraz je oproti originálu duchařinec zvuk je stejný ale obraz je prostě nekvalitní a pokud hraješ na LCD monitoru tak to vidíš velice dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , Bohužel jsem si koupil ten samý : http://aukro.cz/kabel-vga-xbox-360-gold-plated-i2249963609.html

akorát od jiného uživatele a obraz je oproti originálu duchařinec zvuk je stejný ale obraz je prostě nekvalitní a pokud hraješ na LCD monitoru tak to vidíš velice dobře.

Diky moc za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu