Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kdo poradí, rád dám nějakou korunu...


hanz123

Otázka

Čauves ve spolek, nechal jsem si přivézt z Číny multifunkční dotykový displej do auta, který mj. podporuje i PSP hry. Rád bych je rozchodil a z Číny mi napsali, že musím hry cracknout, aby mi lítaly. Rád dám i nějakou tu korunu, když mi to někdo pomůže rozchodit a poradí.

Monitor není na CD ani DVD, hry se spouštějí buď přes USB flashku nebo SD kartu a vypadá takto...

post-63950-14687160145575_thumb.jpg

Díky Hanz

ICQ, 326-506-090

email: traverza1974@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
kdybys zjistil jak se ta sranda jmenuje tak by to bylo určitě o dost lehčí

Tak jelikož se to tu nikde neprodává, tak nepředpokládám, že konkrétně s tímto produktem bude mít někdo zkušenosti, ale jestli to pomůže, jedná se o 9-palcový LED monitor s dotykovým displejem auta (firma Rof electronic ltd.).

Spíš mi jde o všeobecnou radu, jak spustit na přístroji přes SD kartu nebo USB PSP hru, resp. v jakém formátu. Nemám zde žádnou menu nabídku jako v klasikém PSP, abych si mohl upravovat přístroj... Např. hodně staré hry ve formátu .zip mi jdou spustit, ale novější jsou prý potřeba cracknout... Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu