Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

vypálování nejnovějších her


foruman

Otázka

Ahoj, jsem mírně zmaten - jak je to tedy u těch nejnovějších her, je třeba iHAS nebo ne ?

Respektive je možný po patchnutí topologie disku, vypálit DVD klasickou vypalovačkou s overburnem ? A to včetně nejnovějších her ?

Samozřejmě neberu v potaz plnou validitu a případný BAN na xlive ( online nehraji).

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, stejne dilema ted resim i ja. Kdyz jsem mel LT2.0 tak jsem s hranim xgd3 her nemel problem az s poslednim titulem Mass Effect 3, kvuli nemu jsem si flashnul LT3.0 a po prepalovani her kvuli LT3.0 mi nejde ani jedna.

To s LT2.0 alespon slo hrat skoro vse z tech novych titulu. Podle me je lepsi nechat LT2.0 a hrat co na nem jde, pripadne rychle koupit iHAS mechaniku a i u toho jsem zaznamenal problemy viz clanky zde.

Nevim jak je to s hrama Soul Calibur a dalsi nove xgd3 hry ale Batman, MW3, Battlefield, Gears 3 a dalsi pecky mi na LT2.0 se Samsung palirnou behaj paradne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu