Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Čištění ps3


dessperadoss

Otázka

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Nechci zakládat nové téma a tak se zeptám tady.

Chtěl bych trochu pročistit PS3 Slim od prachu a nečistot. Už je po záruce a tak uvažuji, jestli rozebrat a nebo použít stlačený vzduch a profouknout. Co doporučujete, docela nerad bych rozebíral a ještě něco zhoršil.

Zatím se jedná spíš o preventivní opatření.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jen dávej pozor na sílu stlačeného vzduchu. Pokud hodláš použít k vyfoukání kompresor, mohl by jsi velkým tlakem poškodit větrák, nebo cokoliv v konzoli. Pokud budeš používat nějaký ten vzduch v plechovce, tak s tím problém není, jeho síla není tak vysoká, aby něco poškodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jen dávej pozor na sílu stlačeného vzduchu. Pokud hodláš použít k vyfoukání kompresor, mohl by jsi velkým tlakem poškodit větrák, nebo cokoliv v konzoli. Pokud budeš používat nějaký ten vzduch v plechovce, tak s tím problém není, jeho síla není tak vysoká, aby něco poškodil.

hlavně aby si neutrhl optiku v mechanice!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To teda upřímně vypadá, že toho možná víc dojebu, než abych to vylepšil. Když si někde koupím ten tlačený vzduch, tak se do toho nemusím bát fouknout? Mám profukovat jenom zdířku na větráku, nebo co doporučujete, máte s tím někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A to máš slima nebo ještě klasiku? Jak často dáváš novou pastu? My jsme s kamarádem rozebírali, ještě starou verzi PS3, který už neběhal. Dali jsem novou pastu a jel v pohodě, dokonce byl tišší než dřív, ale po pár dnech už zase nejel : (

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

...zdravím,jak jsem tu četl o použití kompresoru na vyfoukání Ps3..tak jsem se začal smát....zrovna dnes jsem si foukal kola doma na autě a koukal jsem jak se stlačeným vzduchem šla i kondenzovaná voda z hadice/na foukání/sice chvilku,to tak prskalo..ale co by ta vodička asi udělala....takže pozor na zdroj stlač.vzduchu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A to máš slima nebo ještě klasiku? Jak často dáváš novou pastu? My jsme s kamarádem rozebírali, ještě starou verzi PS3, který už neběhal. Dali jsem novou pastu a jel v pohodě, dokonce byl tišší než dřív, ale po pár dnech už zase nejel : (

Mám klasický, ne slim, ale rozdíl v tom v podstatě není, všechny přístroje co mají chladič s větrákem se musí čistit od prachu. Novou pastu stačí dát jednou po uplynutí záruční doby.

oakjos: To je velice dobrá poznámka, dávat si pozor na zdroj stlačeného vzduchu. V případě plechovek pro IT se není čeho obávat, proto doporučuji spíše než nepředvídatelný kompresor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu