Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problém s profilem


dany_

Otázka

ahoj mám takový problém. včera jsem z jaspera s RGH zkopiroval ulozene pozice a profil.

dnes mi prisel slim 4GB s RGH a ten profil jsem tam nakopiroval.. ale kdyz tam ten profil nakopiruju tak se mi to chce overit nebo cosi porad na xbox live ale prihlasi se to.. a kdyz ho vypnu a zapnu tak se mi normalne nacte FSD a kdyz chci prejit do nxe tak se mi ukazuje seda obrazovka a v ni nacitaci kolecko a pak text: Your console cant connect to Xbox Live. Dou you want to exit thuis session and test your network connection? if you are playing a game, you will lose any unsaved progress.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jde o to ze ten profil se chce porad overit na live. ale pritom live je bloklej diky FSD, ale v nxe se ten block chova neprirozene jak kdyby to byla nejaka chyba tak to zkousi porad dokola.. takze v nxe musis normalne ve family settings zakazat live a ono to prestane delat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja jsem mu vcera chtel napsat jestli to ma zakazany ve familiy setings a prislo mi ze uz to nejakej patek ma ze je asi blbost aby nemel a vono ne:cheesygrin: nejak netusim co to tobe muze delat jinyho jak mas nastavenej dashlaunch nemuze bejt problem v tom jen spekulace neukamenujte me:)

edit: jen tak mimochodem dany budes upgradovat na dual nand az bude demon kdyz mas toho novyho slima?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no toro mi to pomohl bloknout na jasperovi a tedka jsem na to uplne zapomel.. ale hned jsem to blokl a uz prave pohoda :D no uvidim podle ceny a podle toho jak to bude fungovat :D:) to bude ze budu mit vlastne RGH a budu moct i na live ze :) ty do toho pujdes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu