Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypálení her XGD3


trish

Otázka

zdravím všechny,mám dotaz ohledně vypalování xgd3 her.vlastním mechaniku hitachi gdr 3120 l revize 59dj s flashem LT+2.0 a dashboardem 14699 a sháním 100% postup pro pálení her,přečetl jsem hromadu stránek a návodů a netuším jak vlastně postupovat.mohl by mi někdo poradit jak správně vypálit xgd3 hru pro moji mechaniku.díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nejsem si úplně jistý, ale přesto zkusím napsat co o tom vím. Revize FW 59 nepodporuje kontrolu AP25 sektoru, což v praxi znamená, že jakákoliv hra ať XGD2 nebo XGD3 která má AP25 ochranu by měla normálně jít. Samotné vypálení XGD3 i pro tuto mechaniku je potřeba vypalovat na vypalovačce Lite-On Ihas s FW BurnerMax, protože neúplné vypálení na standardní vypalovačce má mnohdy za následek nefunkčnost hry buď v jejím průběhu, nebo ji ani nelze spustit či nainstalovat.

Otázka je, jestli hry kontrolovat v ABGX nebo ne, případně jestli kontrolovat a následně upravovat pro LT+ 2.0. Už jsi nějakou hru zkoušel vypálit a nepodařilo se jí rozjet, nebo chceš jen informace před tím, než budeš něco vypalovat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu