Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Shift 2 vypálení


0martas0

Otázka

Zdravím, stáhl sem si Shift 2-STRANGE . Zkoušel sem to asi 3x vypálit, ale Xbox mi to stejně nechce přečíst, jakoby na DVD nic nebylo, chvíli hrabe a pak jen zas otevřít mechaniku.

DB mám 14699 a LT 3.0.

Zkoušel sem pálit verzí IMG burnu 2.5.6.0, 2.4.2.0 a 2.3.2.0 ... Přesně v tomto pořadí, protože vím, že dřív se mi vypálil hry špatně s novým IMGburnem, ale teď teda vůbec nic.

Poradíte mi někdo co s tím? Zbývá mi poslední DVD+R DL a rád bych si zahrál :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nikdy sem hry neprojížděl v ABGX, takže nevím co to má psát, ale projel sem to teda a všechno vypadá zeleně:D

Aha, tak je to evidentně vypalovačkou v NTB, nebo spíš jejím softem, vypálil sem v ní už hodně her, ale po reinstalu sem ještě nic nedělal a teď nevím, kde vzít nějakej ovladač na to.

Tak, už mi došli nervy, když sem zkoušel jinou už vypálenou funkční hru, můj NTB mi ji ani nenašel, jinej ano. Tak si říkám, super vypálím to v jiným, a ejhle. Jen co sem do něho nainstaloval IMG burn už mi to taky ani nepřečte. Takže to teď pálím v CloneCD, tak mi držte palečky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu