Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo III


Batista123654

Recommended Posts

  • Odpovědi 268
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak vcera jsem na aukci koupil legendary wandku s dps 287 + int a vit a atk sp.No hadejte za kolik :DD,za 30 tisic,malem jsem sletel ze zidle,je moooc pekna :DD.Tu starou obyc jsem za 30 prodal :)).Nekdo se holt preklik nebo me chtel udelat radost.Jinak jedu hell 1 act a uz to neni moc zabavne furt dokola :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vcera jsem na aukci koupil legendary wandku s dps 287 + int a vit a atk sp.No hadejte za kolik :DD,za 30 tisic,malem jsem sletel ze zidle,je moooc pekna :DD.Tu starou obyc jsem za 30 prodal :)).Nekdo se holt preklik nebo me chtel udelat radost.Jinak jedu hell 1 act a uz to neni moc zabavne furt dokola :(.

tak to prodejce je rad,ze ji vubec prodal, ja kolikrat nektery legendarky neprodam ani za 10 tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak :) legendárky pod 60 maj hodně nízkou hodnotu, takže si zas takovej kauf neudělal :D ale každopádně congratz... a aji na 60 padla mě hustá 2hand legendární kuš a byl sem rád že sem ju prodal za 400k x) ... a setová natalya 1hand crossbow se mi nechce za 600k ani prodat x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele mas legendarky ktere jsou totalne k hovnu a jsou legendarky ktere jsou treba na 52 lvl a daji se nosit i na 60 lvl a jsou casto lepsi jak ty 60 napr ten opasek s 20% meele reduc dmg, pak ten prsten s 11% block, giant skull a urcite by se toho naslo vic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jas, kámoš tahá ring pro 25lvl na 60tce a nemůže ho zatím vůbec vyměnit :D ... jak říkáš no, ne všechny sou k prdu, ale to je jen pár vyjímek a ty sou kurňa drahý x) ... btw nechápu proč nejsou legendary hlavně na 60tce, máš spoustu legendárních modelů který nosíš 5lvlu a můžes to zahodit a pak máš na 60tce třeba je 2 druhy štítu .. trapas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hardcore inferno diablo - world first / barbarian wizard

nejvetší magoři :D omfg :D

Patch 1.0.3 Official Patch Notes

Patch 1.0.3 will be going live today and Blizzard has just posted the official patch notes. Some quick key points follow but you really should check out the full list, there are a LOT of changes this time around.

  • Attack Speed bonus on weapons and armors have been reduced by 50%
  • High-end items now can drop in earlier acts (see notes for numbers)
  • Some key class changes (check them out)
  • Repair costs increases for items level 53-63
  • Magic Find will no longer be considered when looting objects in the environment such as chests, barrels, vases, pots, and corpses
  • Unique monsters in Hell and Inferno difficulty are no longer guaranteed to drop two Magic items when slain
  • Weapon racks will no longer drop weapons 100% of the time
  • Destructible objects no longer have a chance to drop items, and will only have a small chance to drop gold when destroyed
  • Blacksmith crafting has been reduced by 50% to 75% (for level 1-59) and cost to level by 50% with many other changes
  • Various boss changes can be found at the end, such as new enrage timers.
  • Elite packs (Champion/Rare) now drop an additional item for players with 5 stacks of Nephalem Valor, which is guaranteed to be of Rare quality
  • Damage from monsters in Acts II, III, and IV in Inferno difficulty has been reduced
  • Fixed a position desync bug ,aka "rubberbanding", that could happen when some movement skills (Strafe, Whirlwind, Tempest Rush) ended because the player ran out of the appropriate resource

přemýšlím jestli vůbec je víc kladů než záporů :D ... 50procent att speed do háje, to je docela síla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja se docela tesim na patch 1.0.3. , sice uz to bude easy v parte (ono uz je to i ted,kdyz kamosi farmi act 3 jako prd, coz se neda ric o mne solo:D) Jinak wizardum je to vicemenne jedno,cim mene attack speed tim lepe (samozrejme zalezi na abilitach) Jinak mne se zda,kdyz tedka farmim act2, ze pada silene mnozstvi rare veci, akorat ti zbrane se furt pohybuju okolo 550 - 750.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stím att speedem sem na to fakt zvědav, teď se na to jelo hafo ... ale je fakt že to byl suveréně nejlepší affix pro boost dmg ....mám rukavice s att speedem a jsou lepší než rukavice s 40crit hit dmg a 10crit chance :D ale to se změní jak přijdu domů x) ...ale já se teda netěším, ztoho že budu platit 30-40k za opravu je mi pěkně nevolno x) ... ale jinak easy to poměrně je no, když je dmg :) ... soluju si komplet inferno whymsishire, na to že to je to nejlepší co můžu farmit je to docela low :D už sem ztý lokace nadropoval itemy tak za 15-20mega x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stím že se mi doma nechce to chápu :D nejvíc sem se dozvěděl při práci :D ... dedukcí předpokládám že na prodeji gemů nechápeš to jak se za sebe řadí v ah ... je to otom že ten co to dá nejlevněji tomu se mu to prodá jako prvnímu, tudíž když tu cenu přesřelíš tak sice to tam můžeš mít dlouho,ale neprodáš to .. protože se před tebou stále a stále dostávaj levnější nabídky.. takle fakčí všechny komodity

btw: on má vliv valor stack na crafting?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stím že se mi doma nechce to chápu :D nejvíc sem se dozvěděl při práci :D ... dedukcí předpokládám že na prodeji gemů nechápeš to jak se za sebe řadí v ah ... je to otom že ten co to dá nejlevněji tomu se mu to prodá jako prvnímu, tudíž když tu cenu přesřelíš tak sice to tam můžeš mít dlouho,ale neprodáš to .. protože se před tebou stále a stále dostávaj levnější nabídky.. takle fakčí všechny komodity

btw: on má vliv valor stack na crafting?

to je jen ma myslenka, tajne v to doufam:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak, protože celej betatesting fetovali to nejsilnější co se dalo sehnat a testovali to ožralý uklízečky, tak to teď dodělávaj... už me ty jejich úpravy a odstraňování začínají pěkně sr*t neříkám že hra musí bejt bez chyby od samýho počátku, ale co tady je za různý srajdy furt to je děs... co mě se*e v poslední době asi nejvíc je jak si blizzard diktuje jak tu hru musíme hrát, ztoho mi je fakt na blití

..okolik miliónu sem díky včerejším úpravám att speedu ani řešit nechci x) koupím zbraň za 7,5m .. sníží na ní att speed o trojnásobek a rázem má ta zbraň hodnotu 4mega, fakt prdel :D ... a opravy? je to sice mým hracím stylem, kdy sem kapituloval na sbírání vitality a mám 8k hp a stal se ze mě glass cannon, ale 30k z 5ti to je fakt síla ... 100k za opravy za hodinu při progressování jako naprostý prd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu