Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo III


Batista123654

Recommended Posts

to ze platis 100k za opravy je pouze a jenom tva chyba, blizz te nezabiji :P prave ted je to dobre nastavene nemuzes chodit s 8k hp a cekat ze neco prezijes(s magem to je mozny :) ale ne s wd), predpokladam ze spirit walk + pasivka na preziti co? .)

jinak su zvedavej kdy upravy drop rate rare veci pri 5 nv protoze neni problem aby padli 4 rare z jednoho packu

celkem mne vcera sokovalo zjisteni ze armor redukuje elementalni dmg :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 268
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

možný to je :) chodím tak už 2,3 tejdny a funguje to i teď, ale není to stěma opravama prdel no (občas prostě zdechnu .. cd na spellech ,lagy ) :D ale je fakt že taktika zergovánií hřbitova se docela jela no ... ale nevííím noo, je celá ta hra krátká,malo se měnící (generátory map) a na každej diff úplně stejná a eště jako bonus tuna různejch bugů... sem zvědav na to vybalancovaný pvp :D připadám si občas jak na free ve wow :D už se začínam koukat po jinej gamesách tohodle typu ... path of exile, to je kapitola sama pro sebe, kor na hardcore ... a třeba na todle se těším docela dost http://www.youtube.com/watch?v=ABcBFGK5B4w :) ty mechaniky vypadaj super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamosi mi ukazali path of exile a asi pujdu do toho. Ono mi prijde docela trapne,ze huntim inferno a nechcipnu a pak se jdu opravit a zaplatim 15 tis??? Prijde mi to hodne prehnane. No jeste si pockam na USA children az budou brecet a oni daji vetsinu veci nazpet, je to proste jak s wowkem. Kdyby to nechali na 1.0.1 nic by nestalo,skoda,ze nejde down patch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha takže pvp se dočkám tak za rok :DJinak je pravda že rare věci padají strašně moc takže nejsou vůbec vzácné. Čekal jsem že budou padat o něco méně.

Za mága chodím s 8k HP a zatím mi to tak nějak vychází ale na monkovi mám asi 20k a nestačí mi to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pak napiš jestli do toho pudeš :) je to fakt super... ta volnost a těch možností kombinovat .. není to sice tak AAA jako d3 (nejvíc to cejtím asi na animacích a hodně strohým příběhu ) ale člověk dokáže leccos přehlídnout když má možnost se vyblbnout po svým stylu :) a od srpna zadarmo? must have :D

pvp bych viděl tak v září, osobní odhad :D

PS: a hlavně je .. na to že má poe free to play model, tak to je udělaný tak že si budeš kupovat jiný animace postav,spellů atd ale nebudeš si moc koupit žádnej super buff ... jak to je v kupě her na tomhle modelu, diť už i ztoho diabla todle sálá :D ...a eště dodávam , vtý hře nejsou vůbec goldy a nemůžu si to vynachválit x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no asi přestanu hrat :( přestava mne to bavit neco tomu chybi z diabla sice to jako diablo vypada, aj se to tak chova ale diablo to neni ale koupe urcite nelituju za 1000kč pres 200 hodin hrani to je na dnesni dobu hodne dobry :) nedokazu si predstavit ze bych u toho ztravil tolik casu jako u D2, zatim ve stavu v jakem hra je.

Chybi: neni Cow level, neni volny pohyb mezi akty a to je aspon pro mne zasadni kamen urazu, inferno to je taky pribeh sam o sobe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

seth123 přesně moje situace .. už sem to několik týdnu nezapl ... taky sem tomu dal nějakejch +- 250hodin a to je vše co do toho hodlám dát :) protože když vidím ty ostatní diablovky ... s vývojářskými studii o velikosti 10ti lidí, který svou hru dokažou oživit kupou nových prvků a pak blizzard kterej má masu lidí a udělaj to co udělaj ... že jim to není blbí, ale vlastně co by ne hype udělali skvělý, tak proč to nepodojit... Já si čekám na path of exile :) open už se blíží ... příkladem jejich řešení endgame lokací je úplně super :)¨proti tomu je znova opakování inferna jen špatnej vtip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ja uz jsem to taky nezapl a to jsem zjistil uz mnohem driv nez po 250 hodinach(asi za 60 a neco) ze to hrat furt dokola je blbost a farmu muzu delat u jinych her.Dohral jsem to do pulky Inferna a uz me to nezajima pokud nebudou nove mapy nebo datac.

hele diablo 1 a 2 bylo vzdy o prochazeni lokaci stale dokola v d1 se chodil lazarus v d2 cow, mef, baal a bez problemu jsem u toho vydrzel 4 roky mozna aj del, ale v d3 když ti spadne unikat stoji za ♥♥♥♥♥ ve velke vetsine pripadu, spadne ti rare stoji za ♥♥♥♥♥ skoro vzdy, za tech 200 hodin mi spadli tak 4 opravdu slusne veci a to je zatracene malo. D3 aby za neco stala potrebuje datadisk a uplne prekopat stejne jak tomu bylo v d2, volny pohyb a ne jak ♥♥♥♥♥ stale chodit ten sami quest a zrusit cd na lahve a zavest runova slova no sice craft je krasna vec ale pri tom poctu hovadin co vam to muze dat je sance na slunou itemu fakt mala

A vidim jeste jeden velky problem a to ze z toho je wowko(ne ze bych mel neco proti wow ted ho hraju :D )

Rhapsomanijak myslim ze lidi nekupuji protoze nema uz kdo :) co ja jsem hral tak nas hravalo 8 co jsem mnel ve friend listu ted jen jeden to hraje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě to zatím tak nějak baví. Zachvíli dokončím inferno. Snad na tom i něco vydělám, ale nwm prodal jsem jen pár věcí a teď prostě nic. Lidi asi za éčka nic nekupujou

No a jeste kupovat neco za ecka,dyt ani za goldy nic moc nikdo nekupuje.Diablo je death :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen to nechte uležet, když půl roku/rok nikdo nebude nic kupovat za éčka, vrátí se ceny na normální hranici (tzn. max. 5e za ty nejlepší zbraně a vybavení, 250e je totálně a absolutně nadsazené). Každopádně lidé si i kupují, znám člověka, co takhle prodával věci po 1-3 eurech a získal zpět cenu Diabla. Mně nikdy nebavilo farmit jak ♥♥♥♥♥, takže jsem přestal hrát a uvidím, jaké to bude třeba za rok... :/ D3 mě ale ke konci absolutně zklamalo. Blizzard z toho udělal s*ačku tím, že jsou všichni tak závislí na gearu a musí tak strašně farmit (anebo do toho vrazit své prachy). Projíždět jednoho bosse 20x, tomu fakt neříkám zábava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu