Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo III


Batista123654

Recommended Posts

  • Odpovědi 268
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Musím říct, že mě hra trochu zklamala... jak v hratelnosti, tak i v grafice, mám rozlišení 1920x1080 max detaily a hlavně když zazoomuju, tak textury sou na nějakých objektech dost hrozný (třeba na mrtvolách atd.)

+ opět sou přetížený servery, nebo co s tím mají.

post-32711-14687160413607_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm ja mam do 15:00 :D ten sacrifice se mi nelibi kdyby byli psici s 10 sec cd dalo by se o tom uvazovat ale takto ne :( ja ted jedu flusacku na 3 rany, netopíra na dlouhy dosah, spirit walk, soul harvest( sním dám 2x vetsi dmg ), a psiky ale psiky asi budu menit na fear je uzitecnejsi

jinak tesit se muzeme jak chceme kdyz se nenalogujeme, vcera k veceru stim byli strasne problemy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo celkově, kolem 3tí kdy přišli lidi z práce to začlo haprovat, no a kolem 8 to bylo v háji úplně x)

a ty psy, je fakt ze sou zatim slabsi, takze kdyz je nejakej champion s cleave attackem tak zahuci ihned, ale nebal bych se toho ze budou ztracet a stím cd, záleží na sitauci, v situaci kdy máš eště cd 20sec a dou na tebe 3 championi , tak je odpálím ... creepům nechám na 2hity který vyřeší ty netopýři ... všecko je mrtvý a cd na summony mám znova x)

Nejlepší: :D

post-6345-14687160416391_thumb.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jak se chces pripravit na 1 000 000 a mozna jeste vic co se zacnou logovat ve stejnou chvili, v podstate to bylo jako ddos utok a k tomu logovani fronta by bylo nejlepsi reseni lepsi jak furt ctrl+v, enter, enter, crtl+v, enter, enter a furt dokola po pul hodine to prestane bavit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevěnoval by někdo guest pass? Hru si koupím později, jelikož nejsou finance. (příští týden finančně náročný trip do něměcka a jelikož jsem student, tak jsem rád za každou kačku) Počítal jsem s tím, že to vydržím, ale teď vím, že ne.

Byl bych mu strašně vděčný. Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu ty laviny hatu .. omg, každá sračička je hned tak strašlivá že je hodna prodání hry, sešrotování etc ... omg nejdřív obří emo hype a pak následuje hater-gedon... Titulů tohodle typu spočítáš na jedný ruce a půlka komunity blije blbost, ach ti dnešní gameři x) Ono stačí nečekat s pamperskama že se ztoho totálně pos*ru a je po problému x)

PS: wowko na tom bylo úplně stejně na startu, odladěný to bylo po týdnech

edit: sice OT ale to musite videt :D http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/david-rath?limit=100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v soucasne dobe je to uplne bezne hate, hate, like, like, ja to nežeru je to proste diablo, u d1 jen jsme byl 2 roky u d2 3-4 roky u wowka 4 roky ke vzrustajici tendenci to vidim na 5 let :D

OT je perfektni :D

edit: když to tak pocitam tak jsem skoro pulku života prohral :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo doba hatů,fakování a sbírání pokémonů se změnilo ve sbírání liků a nejlepších kamarádů

tak uváděj ... aby to bylo aspoň srovnatelně obsáhlý, a nebyla to jen tupá mlátička bez propracovanějších mechanik ( příkladem dungeon siege 3 ) neříkám že nejsou a taky neříkám že sem už pár dobrejch nepotkal, ale nic nebylo tak obsáhlý, s tak propracovaným světem, kde máš pocit že funguje a reaguje na různý vjemy

prstů mám na ruce 11 ati? :P

PS: 3měsíce stará hra určo není trash, ale jen těžko mě teď něco jen tak přítáhne víc než diablo ... je jedno jestli je to hratelností nebo letitým hype, dlouho mě nic tak nechytlo :) ta hra je prostě krásná, není dokonalá ale to co sem chtěl to sem dostal, žádný přehnaný iluze sem si nedělal a pokud pojedou jak s wowkem, že to bude každou chvilku novej patch, vkládající další a další prvky, tak víc ani dlouho nepotřebuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hned na začátek radši napíšu, že mě se D3 líbí, i když mám k němu určité výhrady, hlavně, co se týká technického zpracování. Nicméně, nechceš tupou mlátičku a hraješ tuhle hru? Diablo je super série, ale nijak složité a obtížné na pochopení tedy není. IMO "tupá mlátička" k němu sedne také. O rozsáhlosti by se také dalo docela dost diskutovat.

Ale abych uvedl pár příkladů: Začnu třeba již zmíněným Dungeon Siegem, ano třetí díl byl špatný, ale minulé byly dobré. Sacred, hry s mnohem větší rozsáhlostí než kdy mělo Diablo (i když zde už to možná bylo trochu moc). Divinity série (i když poslední díl není izometrický), Torchlight, Titan Quest, Space Siege, Hellgate: London, Dawn of Magic, Farewell to Dragons, Numen. Samozřejmě i další.

Jinak se i já občas směju, co dokáží lidi označit za negativa, problémy při startu jsou jasným příkladem (i když zrovna za tohle si Blizz může sám). A rozhodně to není 3/10 hra. Zase ale označit všechny za hatery, když se jim něco nelíbí je také špatné. To, že Blizzard konečně vydal dlouho očekávanou hru neznamená, že si nikdo nesmí dovolit kritiku. Jen by měla být rozumná.

Btw: já mám prstů na jedné ruce přesně pět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu