Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo III


Batista123654

Recommended Posts

o delce by se dalo diskutovat na dlouho pokud projdes kazdou oblast yard po yardu :D akt trva priblizne 4-5 hodin nebo to muzes byt speed runer a trva to asi 6 hodin cely norm, jinak D2 v mp das cely norm za 1 hod a za 2,5 hodiny si u baala na hell.

k tem hram co jsi ti sepsal no dungeon siege 1 byl perfektni i celkem originalni ale 2 byla uz jen kopie diabla a nejvetsim zklamanim z tech her cos sepsal je hellgate. Je to jak god of war ten je pouze jeden a zbytek jsou lepsi ci horsi kopie stejne je to tak u diabla a jak pises diablo je bezducha mlaticka ale kurevsky dobra.

staci se podivat na metacritis co jsem se naposledy dival hra ma 3,6 od hracu coz je ehm hodne vtipne

vcera uz servry bezeli naprosto v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 268
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Co čtu, tak hra je na 12 hodin s kompletním prozkoumáním. To mi zase tak moc nepřijde. D2 také nebyla s délkou žádná sláva, to je fakt.

Výběr z her je spíš na ukázku, že prostě jsou. nechci hodnotit, jak jsou dobré, nebo špatné, to ať si každý rozhodne sám.

Jak jsem psal, když kritiku, tak ať má nějakou úroveň. Uživatelská recenze co se mi třeba libila byla třeba zde: http://gamrconnect.vgchartz.com/thread.php?id=143387 IMO docela pěkné shrnutí, mám zhruba stejné pocity.

Metacritic bych nechal tak obecně, uživatelská hodnocení jsou tam víceméně u každé známější hry komplet mimo. Je to sranda číst, ale to je asi tak všechno. I když i tam, když si dá člověk práci, dokáže najít logický názor. Ale je to fuška.

Servery sice možná v pohodě už jsou, pořád ale si mohl Blizz ušetřit celý debakl zakomponováním offline módu. Pak by celý tenhle shitstorm ani nevznikl. To si na sebe upletli sami, za to se mi je moc omlouvat nechce.

GoW: mno, technicky "Hack and Slash" žánr založil Devil May Cry, který ale v následujících dílech trochu polevil. GoW se jen svezl, ale udělal to parádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stim gameplay naposledy co jsem hral tak me3 byli lidi co to dali za 25 hodin ja to mnel za 35 hodin a deeptroath psal ze mnel 50 hodin

na D3 mne strasne sere ze není volný pohyb mezi akty jak tomu bylo v D2 a co mne opravdu vytaci nemusis mit zabiteho final bosse v aktu aby si se dostal do dalsiho aktu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

špatně si mě pochopil :) je tupá a tupá mezi tupými mlátičkami :D ... pro mě už není tupá když tam máš nějaký prvky který tu hru obzvláštňují .. když to není jen v podstatě mačkání 2tlačítek koridorem ( což v podstatě diablo je :D ale pokud si mě nepochopil , tak to neřeš :) ) .. o minulých DS nemluvím, oba byli super ( kor ten první díl, to byla taková malá revoluce :) ) a taky neříkám že člověk nemůže kritizovat a nemůže mít svůj názor naopak, ale v dnešní době je hrozně v módě stádově hanit věci, a hledat každou Blbost x) a nenarážím teď jen na diablo ,ale celkově všude na internetu ... aji ta komunikace mezi lidmi, hrozně vztahovačný,urážlivý a rejpavý to všude je

a délka nevím no :) mám 2 postavy 1,5aktu a na druhé 2akt done,takže se mi ta herní doba slejvá ... nemůžu bejt objektivní .. a tou obsáhlostí .. nemyslel sem přímo rozlohu, špatně sem to intepretoval , myslím spíš unikátnost jednotlivých lokací... a taky třeba interaktivita prostředí .. když udělám díru do země a odletí sutiny, tak pak i samotný ty sutiny maj svou fyziku, že prostě ten svět reaguje na to co děláš, hejbe se :) ... přesným opakem je třeba path of exile kde je všecko naprosto statický ( jinak je to Super f2p rpg)

a herní doba, diablo nekončí normal obtížností takže dohrání v hodinách na normal, nemá pro mě valnou hodnotu :)

PS: seth souhlas, to je úplně na prd x)

btw: já nejsem odtud, já mám prstů jak potřebuju a to nechtěj vědět když dojde toaleťák :P :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm tak jak to vypada tak dneska asi padne diablo na inferno akorat pred chvili se dostala parta lidi do 3 aktu na inferno

blizz by se mnel zamyslet nad tim koho zamestnava jako testry a nebo bashiok pekne kecal stim ze jejich testri nedodelali inferno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mam druhy akt,hraji sem tam a docela to prituhlo,nejak me ten prvni akt uplne zblbnul nejak jsem u toho spal a nadaval a ve druhem to priostrilo,takze jsem zhebnul hned na zacatku ani jsem nemrkl :D,jinak bych poprosil o radu kdy sakra tam bude ten klenotnik??Kovare mam,ale klenotnika ne a ani gemy nepadaji,je to cele nejake divoke,proste neco jineho nez 1 a 2 dil Diabla.

Diky za odpoved

Jelikoz jsem si hru zaplatil tak davam 8/10 a to jen z duvodu nemoznost hrat na jinou obtiznost,po druhe se me to uz nebude chtit hrat :/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeweler je od Actu 2 - Quest Blood and Snad

Já taky hraju jen tak občas a pomalu a nedávno sem dojel normál a chcípl sem za celou hru 2x a to na creepech v Aktu 4.

další obtížnosti si rozhodně projedu taky...ale už coop

Diky,zitra jsem doma pres osum hodin bez mlade,tak to mozna dohraji :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze na prvni dohrani 1. akt 16 hodin, nejvetsim zklamanim je pro mne boss diablo je takovy onicem to napriklad z beliala jsem mnel celist dole, ujde aj azmodean, zacal jsem aj NM no mobove jsou takovy slaby :( jen nesmite potkat champione/elitu to je jina :), pribili jim nove vlastnosti treba life steal, fire chain, imolate, extra hp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) stím nemám problém se trefit, záleží s jakou jedeš skupinou, já mám sebou taková farmy že v podstatě polovinu spellu ani nehodím :D potřebuju něco s pure dmg, nejlépe aoe a na co největší dálku , proto sou pro mě netopýři ideální

a hrát jednu nemůžu .... jednu mám jako alta když pařím sám a WD jedu s ostatníma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, tak mi to chcem zahrát spolu, aniž by jeden nebo druhej byl napřed

:D aha, tak to já mám tak že netopýry s 1000dmg mám na dorážení :D dps warr a hunter s 1500 kritama .. každej boss padl zatím do minuty ani ne :D .. ale jinak mám barbara 25lvl a 400dmg ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mobove na nm jsou slaby ale ti championi/elity jsou mrchy fire chain s vortexem je kurevstvo bere to tak 1500 hp za sec :D, ve 4 aktu jsem dostal ik a pak na nm taky

toto mne pobavilo http://www.zing.cz/novinky/11706/diablo-3-mysli-na-vase-polovicky#kstrana=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro je to diablo, jestli te bavi zabijet ohromne hordy potvor, zustavaji kusi tel na zemi, tela litaji vsude mozne, destrukce prostredi,

neutral - diablo zwowkovatelo aspon podle mne si ta hra vzla to nejlepsi z WOW a d2

proti žere to strašně moc času :D jsem tak zjistil ze jsem posledni 3 dny nevecerel, a je to ted uz dost drahy ja to kupoval na aukru za 999 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+ líbí se mi prostředí, nezačne nudit, každá lokace je uníkat interaktivní i poměrně zničitelné (navíc se i mění .. celá mapa se otočí o 90stupňů, nebo se přehodí vchody do dungu) .... spellu i jejich efektu je kupa ....

jestli si hrál wow, tak budeš jak doma, dost mechanik mi přijde inspirovaných právě toudle gamesou

- občas eště kolísá latence což pro hardcore postavy je docela shit, ale to otázkou zaběhnutí

víc mě toho nenapadá, to co sem od toho čekal to sem dostal ... sou věci co se mi líbí třeba míň ale to je otázka patchů

pro mě je to hrdej nástupce předchozího dílu

na diskuze nedej, s velkou částí veškerého hatu nesouhlasím a musím se mu smát, příkladem cena ... že prej drtivá ... za to co dostaneš , je to naprosto ok ... zábava na desítky, stovky hodin a updatama jen poroste .... to že někdo platí každej rok 1000 za cod je asi ok :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu