Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Autoban za live na LT 2.0 a vyšší/ jak po reflashu??


martins.ov

Otázka

Všechny Vás zdravím.

Zajímalo by mě a určitě jenom ne mě co dělat když jsem dostal Autoban na hry lt 2.0 a vyšší. Tím myslím když to řeknu laicky, že jsem se připojil na službu xbox live s pálenou hrou v mechanice. (Tu hru jsem online vůbec nehral, jen jsem byl připojen). Byla mi nabídnua možnost update konzole s čímž jsem souhlasil. Po tomto updatu mi konzole hlasila chybu při každé z her xgd 3, lt 2.0 a vyšší. Tzn. že žádnou takovou hru jsme si už nezahráli. Dnes jsem byl konzoli přeflashovat a když jsem mluvil s flasherem tak mi řekl že si mám stáhnout novou verzi abgx 360, která mi oproti starších verzi, které hru pouze kontrolovali a dali do určitého formátu navíc přidá do hry nějakou tabulku, která ten bann nějak obejde a hry zas budou normálně fungovat. Takže jak to teda je a jak správně na to ať zbytečně nenapalim plno her špatně.

Taky by mě potěšilo kdyby mi zde někdo dal nejlepe odkaz na to co vlastně potřebuji na tu správnou kontrolu.

A ještě by mě zajímalo co to je SSv2 a Mousepatcher.. četl jsem o nich v článku o ochraně před banem, ale ja hry přes live nehraju tak nevim jestli mi to k něčemu bude. Jednoduše by mě stačil popis těchto dvou programku...co vlastně dělají.

(Omlouvám se jestli tento topik už někde je, ale já ho nenašel tak vytvářím nový. A myslím těm co udělali blbost jako já zodpoví dostatečně.)

Takže pište, vyjadřujte se a raďte. Předem dík8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu