Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypadávající zvuk u domácího kina vs xbox


onefootman

Otázka

Chtěl bych se Vás zeptat na jednu věc.Xbox mám připojenej pres hdmi k tv,a optiku mam z tv do kina.Když hraju na xku hru tak na kinu nastavim aby přehrávalo momentální obraz z tv,ale stává se mi ze zvuk při hraní vypadne a pak zase nazkočí a tak stále dokola.Zajímavý je,že se to ale stává jen u stříleček a hl.když střílim já.. nějak nechápu čim by to mohlo bejt,můze někdo poradit?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Když necháš zvuk jít jen z reproduktorů TV vypadává taky ? Pokud ano, zkus vyměnit HDMI kabel. Pokud ne, zkus vyčistit konektory optického kabelu a zdířky optiky v TV a kinu. Zkus vyzkoušet jiný optický kabel. Další možnost je vyzkoušet optiku připojit přímo z xboxu do kina, pokud máš tu možnost. Pokud ani jedno z toho nepomůže je chyba buď v TV, nebo kinu. Ještě si zkus pohrát s nastavením zvuku a projít různé možnosti nastavení, TV může posílat do kina něco, co není schopné zpracovat, i když je to nepravděpodobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když necháš zvuk jít jen z reproduktorů TV vypadává taky ? Pokud ano, zkus vyměnit HDMI kabel. Pokud ne, zkus vyčistit konektory optického kabelu a zdířky optiky v TV a kinu. Zkus vyzkoušet jiný optický kabel. Další možnost je vyzkoušet optiku připojit přímo z xboxu do kina, pokud máš tu možnost. Pokud ani jedno z toho nepomůže je chyba buď v TV, nebo kinu. Ještě si zkus pohrát s nastavením zvuku a projít různé možnosti nastavení, TV může posílat do kina něco, co není schopné zpracovat, i když je to nepravděpodobné.

Z tv nevypadává,tam je vše ok.Jinak podle rady vyčištěno a stále to samé.Já osobně si myslim,že to bude někde v nastavení xboxu ,ale nikde jsem nic nenašel...

Co mě ale zaráží,tak že to dělá jen u stříleček ... Např. u Crysis,battlefield atd.. ale u gr future soldier třeba ne... Zkrátka jak hraju fps tak je se zvukem problém,nechápu to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu